Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше
Нове б/в

Пароварки і скороварки – купівля і продаж

Смачна і здорова їжа, приготовлена за допомогою пари

Принцип дії пароварок і скороварок зрозумілим з їх назв. В обох випадках їжа готується під впливом гарячої пари, але технологія її приготування розрізняється. Скороварка істотно скорочує час приготування страв. Продукти зберігають всі корисні речовини, і навіть свій натуральний колір, завдяки відсутності контакту в киснем. У цьому кухонному пристосуванні можна готувати страви не лише на пару, але і способом варіння або тушкування. Незамінними помічниками для любителів кулінарії стали мультиварки. Їх багатофункціональність дає можливість готувати смачну і корисну їжу навіть тим, хто тільки починає освоювати секрети кухонного майстерності.

Завдання кухаря полягає в тому, щоб зробити закладку інгредієнтів майбутнього кулінарного шедевра, вибрати режим приготування і виставити таймер. Термічна обробка продуктів в мультиварці можлива наступними способами:

  • за допомогою пари;
  • смаження;
  • запікання;
  • тушкування;
  • варіння;
  • випічка.

Користуючись нашою дошкою безкоштовних оголошень ви зможете придбати пароварки, скороварки різного обсягу і цінової категорії. Купівля багатофункціональної дорогої мультиварки у розділі Дім і Сад на сайті обійдеться вам набагато дешевше, ніж у звичайній торговельній мережі.

Докладний опис товарів та їх фотографії допоможуть зробити правильний вибір

Користуючись Web-бордом, покупці мають можливість вибрати кухонне обладнання, відповідне своїм потребам і фінансовим можливостям. Молоді сім'ї з маленькими дітьми часто починають «энергоозброєння» кухні з придбання пароварки, в якій є функція блендера. Такий варіант використовується для приготування овочевих пюре і іншої здорової їжі для малюків. Наступним етапом зазвичай є покупка більш серйозною кухонної техніки – скороварки. Любителі кулінарних «надмірностей» віддають перевагу мультиваркам, які дозволяють готувати складні страви з великою кількістю інгредієнтів.

Безкоштовні оголошення про продаж пароварок і скороварок, розміщені на сайті, містять докладний опис реалізуємих виробів і їх фотографії. Контактні дані продавців використовуються для уточнення питань, що цікавлять, проведення торгу по зниженню вартості пропозиції та погодження умов оплати і доставки. Результативність пошуків залежить від правильності складання пошукового запиту. Наприклад, якщо ви хочете купити набори посуду для приготування їжі в мікрохвильовій печі, то необхідно акцентувати на цьому увагу при заповненні полів стандартних форм або складанні пошукового оповіщення. Це позбавить вас від необхідності вивчення всього обсягу інформації, розміщеної на сайті, і зробить пошук більш раціональним.

Отримати задоволення від користування сучасним і зручним інтернет-ресурсом

Web-борд – це найбільш ефективна рекламна та торговельна площадка. Оплата за користування послугами сайту не вимагається. Процес розміщення оголошень, їх активація та реєстрація користувача, не вимагає особливих навичок роботи на комп'ютері. Послідовність дій та корисні поради містяться у розділі «Допомога». За додатковими консультаціями ви завжди можете звернутися до модератора.

Крім придбання нових моделей кухонної техніки, на сайті у вас є можливість купити пароварки і скороварки бу. Переконатися в тому, що якість таких товарів відповідає дійсності, допоможуть фотографії реалізуємих виробів, прикріплені до оголошень. Доступ до інформації можливий у цілодобовому режимі. Кількість комерційних пропозицій від однієї особи не обмежується, при цьому реєстрація на сайті здійснюється тільки при подачі першого оголошення.

Для зручності та економії часу, необхідного на пошуки, вся інформація рознесена по відповідним розділам і рубрикам. База даних регулярно оновлюється і доповнюється новими привабливими пропозиціями. Сподіваємося, що найближчим часом ви скористаєтеся послугами нашого інтернет-ресурсу. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Посуд Пароварки і скороварки

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення