Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше
Нове б/в

Сервізи – купівля і продаж

Витончені сервізи для оформлення святкового столу

Приймаючи у своєму домі гостей, кожна господиня прагне вразити їх не тільки смаком приготованих кулінарних делікатесів, але і сервіруванням столу. У багатьох сім'ях зберігаються сервізи посуду, які передаються з покоління в покоління. В особливо урочистих випадках ці сімейні реліквії дістають з полиць посудних шаф і з гордістю ставлять на святковий стіл. У великі набори входять різні блюда, супниці, салатниці, обідні, супові, десертні і підставні тарілки, глечики зі склянками, посуд для чаювання. Більш скромні комплекти використовуються в повсякденному житті для ефектної подачі страв, приготовлених для сімейного обіду або невеликої дружньої вечірки.

Матеріалом виготовлення столових наборів служать скло і кераміка, порцеляна і фаянс. Зустрічаються антикварні набори з срібла і мельхіору. Дизайн посуду найрізноманітніший – від класичних круглих тарілок до квадратних і асиметричних футуристичних виробів. Навіть при самому дбайливому ставленні складно уберегти тендітний посуд від пошкоджень. Настає момент, коли необхідно купити сервіз, замість набору святкового посуду, що втратив свій привабливий зовнішній вигляд . У цьому випадку, ми рекомендуємо використовувати для пошуку товарів цієї категорії розділ Посуд дошки безкоштовних оголошень zapp.

Як зробити пошук товарів для кухні більш ефективним 

На сайті ви знайдете пропозиції від фірм, що спеціалізуються на продажі посуду, а також від приватних осіб, що пропонують набори, які вже були у вживанні. В останньому випадку причиною продажу часто служить той факт, що на весілля або ювілей гості подарували кілька сервізів, а необхідності в такій кількості посуду у продавця немає. Багато які з наборів продаються в заводській упаковці, при цьому їх ціна набагато нижча від вартості закупівлі. Продаж сервізів, що представляють інтерес для колекціонерів і любителів антикваріату, на сайті здійснюється без участі комісійних магазинів, з їх націнками і зборами.

Якщо вивчення пропозицій, розміщених на Web-борді, не принесло результату, покупець може опублікувати пошукове оповіщення про бажання придбати конкретний набір посуду. При цьому можна вказати параметри товару, який вас цікавить:

  • найменування фірми-виробника;
  • на яку кількість персон повинен бути розрахований сервіз;
  • матеріал виготовлення;
  • стан набору (новий або бу);
  • цінові рамки пропозиції.

Такий розширений варіант пошуку обов'язково принесе результат. Відповідаючи на дзвінки та пропозиції, що надходять на електронну адресу, ви можете провести переговори щодо зниження вартості покупки, варіантів оплати і доставки. Якщо, крім придбання наборів для сервірування столу, вас цікавить купівля посуду для зберігання продуктів, то необхідно всього лише заповнити поля стандартної форми запиту і отримати доступ до відповідної бази даних.

Публікація оголошень на Web-борді не викличе ніяких труднощів

Інформація нашого інтернет-ресурсу доступна без будь-яких часових обмежень. Для вивчення комерційних пропозицій можна вибрати будь-який зручний для вас час. Всі послуги по просуванню товарів і їх пошуку ми надаємо на безоплатній основі. Безкоштовні оголошення про продаж сервізів містять докладний опис наборів, з переліком предметів, що входять до складу і їх фотографіями. Кількість пропозицій від одного користувача не обмежується, при цьому реєстрація на сайті здійснюється тільки один раз. Авторизовані користувачі отримують можливість управління своїми оголошеннями. Текст можна коригувати, доповнювати і видаляти самостійно.

Алгоритм дій щодо публікації і активації комерційних пропозицій, а також по завантаженню фотографій, докладно викладено у розділі «Допомога». При виникненні проблемних моментів завжди можна проконсультуватися у модератора сайту. За допомогою нашого інтернет-ресурсу ви зможете придбати невеликі сервізи для щоденного користування, подарункові набори посуду для молодят та ювілярів, комплекти для сервірування святкових столів. Вдалих вам покупок!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3