Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше
Нове б/в

Тарілки, салатниці, блюда – купівля і продаж

Тарілки, салатниці і блюда для сервірування святкового столу

Для подачі на стіл холодних і гарячих закусок, сирних і м'ясних нарізок, гарнірів, випічки і десертів зазвичай використовуються керамічні або скляні блюда. Такий посуд є невід'ємною частиною сервірування святкового столу. У повсякденному житті більше затребувані звичайні тарілки, на яких кулінарні шедеври подаються порційно. Для овочевих і фруктових салатів найбільш зручним посудом вважаються об'ємні салатниці, в яких зручно перемішувати інгредієнти завдяки великому об'єму ємності та її високим стінкам.

Поряд з класичними виробами круглих і овальних форм, на полицях посудних шаф все частіше можна побачити квадратні тарілки і блюда, оригінальні фігурні салатниці. Вони виготовляються зі скла, кераміки, порцеляни. Дуже колоритно виглядає посуд з обпаленої глини, в якому на стіл подаються страви української національної кухні. Такі вироби майстрів народних промислів, крім свого прямого призначення, використовуються в якості декоративних елементів інтер'єру кухонь.

Якщо у вас виникло бажання або необхідність купити тарілки, салатниці, блюда, рекомендуємо використовувати для пошуку та купівлі товарів цієї групи дошку безкоштовних оголошень. На сайті у розділі Дім і Сад знайдете пропозиції від фірм, що спеціалізуються на виробництві та продажу посуду. Майстри-ремісники запропонують вам вироби ручної роботи, серед яких можна знайти справжні витвори мистецтва. Пошук і купівлю товарів ви зможете здійснити дистанційно, використовуючи комп'ютер, планшет або смартфон.

Як зробити пошук товарів більш ефективним

Безкоштовні оголошення про продаж тарілок, салатниць, блюд, містять не тільки докладний опис пропонованих товарів, але і їх фотографії. Потенційний покупець одержує можливість візуально оцінити зовнішній вигляд виробу, порівняти кілька варіантів в плані їх художнього оформлення, прочитати відгуки споживачів, які купили подібну продукцію раніше.

Разом з вивченням існуючих пропозицій, користувач сайту може опублікувати свою пошукове повідомлення. При його складанні можна вказати конкретні вимоги до товару, який вам необхідний:

  • найменування і фірма-виробник;
  • матеріал виготовлення;
  • цінові рамки пропозиції.

Враховуючи, що послугами нашого інтернет-ресурсу користуються жителі всіх регіонів України, шанси на успішний результат пошуку істотно підвищуються. Пропоновані вам товари будуть відповідати заявленим критеріям, що позбавить вас від необхідності вивчення великого обсягу зайвої інформації. Таким способом можна не тільки придбати посуд, але і купити столові прибори, а також інші кухонні приладдя. В процесі сервірування святкового столу можуть знадобитися шпротниці, менажниці, селедочниці, піалки, бульонниці. Вони не займуть багато місця на кухні, але в потрібний момент завжди будуть під рукою.

Швидко продати і вигідно купити допоможе Web-борд

Вартість товарів, реалізуємих через Web-борд, істотно нижча від цін на аналогічні вироби у звичайній торговельній мережі. Це пояснюється відсутністю у продавців витрат на рекламу та оренду торгових приміщень. Всі послуги на сайті надаються на безоплатній основі. Процес публікації і активації оголошення не вимагає особливих навичок роботи з комп'ютером. Завантаження фотографій теж не викличе ніяких труднощів. Докладний опис алгоритму дій ви знайдете в розділі «Допомога». Додаткові консультації можна отримати у модератора сайту.

Кількість оголошень від однієї особи не обмежується. При цьому, реєстрація здійснюється тільки один раз. Пропозиції від авторизованих користувачів не вимагають активації і публікуються відразу. За допомогою пошукового запиту продаж тарілок, салатниць, страв, ціни, потенційний покупець може провести порівняльний аналіз комерційних пропозицій і зважити свої фінансові можливості. Доступ до інформації сайту не обмежений жодними часовими рамками, тому онлайн-шопінг можна здійснити в будь-який зручний для вас час. Віртуальний торговий майданчик допоможе швидко продати товари для кухні або придбати їх за найдоступнішими цінами.

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Посуд Тарілки, салатниці, блюда

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 4