Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше
Нове б/в

Термоси та фляги – купівля і продаж

Термоси та фляги на будь-який смак

Був час, коли межею мріянь будь-якої господині був яскраво розфарбований китайський термос. Ці вироби вигідно відрізнялися від продукції, пропонованої вітчизняними виробниками, своїм дизайном, великим обсягом і хорошими експлуатаційними характеристиками. Придбати такі товари можна було тільки по великому «блату», при цьому доводилося переплачувати за них 2, а то і 3 ціни.

Сьогодні споживач без проблем може купити термоси та фляги різних об’ємів, з чудовими споживчими якостями. Серед автомобілістів дуже популярні  термокружки з функцією підігріву. Любителі подорожей і заміських пікніків обов'язково мають у своєму похідному «арсеналі» термоси з широкою горловиною, призначені для зберігання швидкопсувних продуктів. Мисливці і рибалки з задоволенням користуються термобоксами і кишеньковими флягами для напоїв.

Асортимент виробів цієї товарної групи настільки широкий, що вибір підходящого вам варіанту може стати досить складним завданням і займе досить багато часу. Полегшити процес пошуку і покупки допоможе наша дошка безкоштовних оголошень. Використовуючи сучасні засоби комунікації, користувачі сайту зможуть вивчити у розділі Дім і Сад комерційні пропозиції від торгових фірм, безпосередніх виробників термосів і фляг, та від від приватних осіб, що пропонують вироби, які були у вжитку.

Пошук товарів в комфортних умовах

Всі безкоштовні оголошення про продаж термосів і фляг містять докладний опис товарів, із зазначенням ціни виробу і його фотографіями. Покупець може оцінити зовнішній вигляд пропонованої продукції і ознайомитися з її споживчими характеристиками. У більшості сучасних термосів колби виготовлені з нержавіючої сталі, а багатошаровий корпус забезпечує збереження температури протягом тривалого періоду часу. Вибираючи подарункову флягу, більше уваги приділяють її оригінальному оформленню. Вироби з зображенням сцен полювання або рибальських трофеїв ідеально підходять для подарунка любителям активних форм відпочинку. Жартівливий напис або «прикольний» малюнок викличуть посмішку і жарти у колег по захопленню, що сидять навколо багаття.

Процес пошуків подібних подарунків для своїх чоловіків жінки можуть поєднати з вирішенням побутових питань. На сайті ви зможете вибрати і купити тарілки, салатниці, блюда, придбати форми для випічки, ознайомитися з пропозиціями щодо столових наборів та інших кухонних аксесуарів. В цілях економії коштів є сенс ретельно вивчити пропозиції про продаж виробів, що були у вживанні. У більшості подібних випадків продавці реалізують абсолютно нову продукцію, яка по тим або іншим причинам їм не підійшла або не знадобилася. Всі переговори за ціною, способам оплати і варіантам доставки, покупець може провести дистанційно, використовуючи комп'ютер, планшет або смартфон.

Чому ціни на Web-борді більш привабливі

Якщо вас цікавить конкретний виріб, а серед пропозицій сайту його немає, можна опублікувати оповіщення куплю термоси, фляги недорого із зазначенням вимог до покупкиі:

  • назва товару і фірми-виробника;
  • матеріал виготовлення та об’єм колби термоса;
  • цінові рамки пропозиції.

Процес публікації оголошень і пошукових запитів докладно описаний у розділі «Допомога». Зареєстровані та авторизовані користувачі отримують можливість керувати своїм оголошенням самостійно. Текст можна підправити, доповнити, або видалити після укладення угоди. Кількість пропозицій від одного користувача не обмежена, при цьому повторна реєстрація не потрібна. За послуги по просуванню товарів і їх пошуку платити нічого не доведеться.

Продавці, що використовують наш інтернет-ресурс в якості торгової площадки, істотно скорочують свої накладні витрати. Вони не платять за рекламу в ЗМІ, не орендують торговельні площі. Приватні особи обходяться без послуг комісійних магазинів. В результаті, ціни на термоси та фляги, які реалізуються через Web-борд, значно нижче вартості аналогічних виробів у звичайній торговельній мережі. Пропонуємо вам скористатися всіма перевагами купівлі-продажу побутових товарів на дошці безкоштовних оголошень. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Посуд Термоси та фляги

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1