Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше

Упаковка і тара – купівля і продаж

Як забезпечити тривалий термін зберігання продуктів

Крім кухонного посуду, господині використовують для зберігання продуктів різну тару і пакувальні матеріали. Загорнутий в харчову плівку сир не буде покриватися цвіллю і пересихати. Спеціальний лоток захистить куплені яйця від пошкодження під час транспортування і зберігання. В пластиковій каністрі можна зберігати «аварійний» запас води, а в обплетених лозою бутлях винороби подають на стіл сонячний напій власного виробництва. В ящику кухонного столу лежить рулон харчової фольги, що використовується для приготування і зберігання різних страв, а запас круп розподілений по скляних банках із кришками, що загвинчуються.

Підприємці, що займаються виробництвом кондитерських виробів, не можуть обійтися без блістерних упаковок для тортів, тістечок і печива, а фаст-фуд – без паперових пакетів. Згадайте, скільки проблем виникало при переїзді з однієї квартири на іншу, якщо заздалегідь не потурбуватися про необхідну кількість картонних ящиків для пакування речей.

Якщо у вас виникла необхідність купити упаковку чи тару для харчових продуктів, готових страв і напоїв, рекомендуємо використовувати для їх пошуку і покупки нашу дошку безкоштовних оголошень. На сайті у розділі Дім і Сад ви знайдете пропозиції від фірм, що спеціалізуються на випуску такої продукції, а також від торгуючих організацій. Приваблива вартість товарів, реалізуємих через Web-борд, пояснюється відсутністю у продавців витрат на рекламу та оренду торгових площ. Це дозволяє знизити торгову націнку, зробивши товар більш конкурентоспроможним.

Активний пошук швидше принесе результат

Паралельно з вивченням існуючих на сайті комерційних пропозицій, покупець може опублікувати пошукове оповіщення куплю упаковку і тару. Таким методом пошуку можуть скористатися не тільки виробники харчової продукції, але і домогосподарки. У пошуковому запиті можна вказати конкретні вимоги, які пред'являються до товару:

  • найменування виробу з зазначенням фірми-виробника;
  • матеріал виготовлення;
  • необхідна кількість;
  • цінова категорія планованої покупки.

Це позбавить вас від необхідності «переривати» весь Інтернет у пошуках потрібного виробу. Продавці, чиї товари відповідають зазначеним критеріям, самі вийдуть на зв'язок і запропонують свої послуги. Підприємства, які спеціалізуються на виробництві кондитерських і хлібобулочних виробів та доставляють їжу додому або в офіси, вже давно оцінили всі переваги роботи з Web-бордами. Користувачами нашого сайту є жителі всіх регіонів України, що істотно активізує процес купівлі-продажу. Асортимент пропонованих кухонних аксесуарів постійно доповнюється.

Ви зможете придбати на нашому інтернет-ресурсі не тільки упаковку, але і купити чашки і стакани, вибрати форми для випічки, замовити кухонний текстиль за індивідуальними ескізами. Це обійдеться вам набагато дешевше, ніж придбання аналогічних товарів у звичайній торговельній мережі.

Перед покупкою ви зможете оцінити товар візуально

Користуватися віртуальним майданчиком зможе навіть комп'ютерний користувач-початківець. Алгоритм дій детально викладено у розділі «Допомога», а в разі труднощів завжди можна отримати додаткову консультацію у модератора. Існує можливість візуально оцінити представлені на Web-борді товари. Всі безкоштовні оголошення про продаж упаковок і тари супроводжуються фотографіями реалізуємих виробів.

Активація оголошення здійснюється шляхом введення адреси електронної пошти. Кількість пропозицій від однієї особи не регламентується, при цьому повторна реєстрація не потрібна. Авторизовані користувачі можуть самостійно змінювати текст оголошення, вносити до нього доповнення, видаляти комерційну пропозицію після укладення угоди. Вся інформація розділена за розділами і рубриками, що істотно полегшує пошук необхідних товарів. Доступ на сайт не обмежується жодними часовими рамками.

Приділяючи перегляду нових оголошень 15-20 хвилин свого часу, ви обов'язково знайдете пропозицію, що відповідає вашим фінансовим можливостям і вимогам за якістю. Придбання упаковки і тари з допомогою веб-борда позбавить вас від тривалих ходінь по магазинах і ринках. Зекономлені при цьому час і гроші краще використати для вирішення інших побутових проблем.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Посуд Упаковка і тара

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 4