Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше
Нове б/в

Вази – купівля і продаж

Вази, як елемент оформлення інтер'єру

Красива багатоярусна ваза, наповнена соковитими фруктами та виноградом, завжди вважалася прикрасою святкового столу. Крім чисто практичних функцій, вази активно використовується як декоративний елемент інтер'єру. У них ставлять квіти або композиції, створені з лугових трав, гілок дерев і лози. Підлогові вази використовуються для заповнення ніш, настільні варіанти розставляються на полицях, журнальних столиках, комодах, підвіконнях. Завдяки різноманіттю цих виробів можна підібрати вазу, що гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром.

При виготовленні цієї продукції найчастіше використовуються наступні матеріали:

  • художнє скло;
  • природний камінь;
  • кришталь;
  • деревина цінних порід;
  • фарфор.

Форма і обсяг виробів можуть бути самими різними – від мініатюрних вазочок до античних керамічних амфор значних розмірів. Ознайомитися з усім різноманіттям продукції даного виду вам допоможе наша дошка безкоштовних оголошень у розділі Дім і Сад. На сайті ви зможете вибрати і купити вази різної форми, забарвлення і цінової категорії. В якості рекламної і торгової площадки наш інтернет-ресурс використовують спеціалізовані фірми, виробники виробів зі скла та кераміки, а також приватні особи, що пропонують товари, які були у вжитку.

Як зробити пошук товарів більш раціональним

Якщо жодна із комерційних пропозицій, розміщених на Web-борді, не привернула вашої уваги, можна опублікувати на сайті пошукове оповіщення про необхідність купівлі конкретного товару. Крім запиту куплю вазу недорого, необхідно вказати наступні параметри:

  • матеріал виготовлення;
  • стан (новий, бу);
  • цінові рамки пропозиції.

Тим самим ви позбавите себе від необхідності вивчення оголошень, які не відповідають вашим вимогам. На вашу адресу будуть надходити пропозиції від продавців, чий товар підходить під опис виробу, який ви хочете придбати. Пошукові роботи індексують інформацію бази даних і видадуть до перегляду можливі варіанти покупки.

Користуючись спеціальною формою з уточнюючими фільтрами, ви зможете придбати не тільки керамічні та порцелянові вази, але і купити келихи, фужери, чарки, знайти антикварні вироби з муранського скла і кришталю. При цьому вартість таких речей буде більш доступною, ніж у звичайній торговельній мережі або комісійних магазинах. Продавці, що використовують в якості рекламної і торгової площадки Web-борд, не несуть в процесі онлайн-продажу практично ніяких витрат. Всі послуги нашого інтернет-ресурсу абсолютно безкоштовні. Доступ до інформації можливий в цілодобовому режимі, а публікація безкоштовних оголошень не вимагає особливих навичок роботи з комп'ютером.

Знижуємо часові і фінансові витрати

Якщо у вас відсутній досвід віртуальної купівлі-продажу, то всю необхідну інформацію ви отримаєте в розділі «Допомога» і у модератора сайту. Зареєстровані та авторизовані користувачі отримують можливість управління своїм оголошенням. Вони можуть коригувати його, доповнювати або видаляти без сторонньої допомоги. Кількість пропозицій від одного користувача не обмежується, повторна реєстрація при цьому не потрібна.

Практично всі безкоштовні оголошення продаж ваз, розміщені на сайті, містять якісні фотографії реалізуємих виробів. Користуючись контактними даними продавця та сучасними засобами комунікації, покупець може запросити додаткові знімки товару, провести переговори щодо зниження ціни та варіантам доставки. Онлайн-шопінг на нашому інтернет-ресурсі – це комфортні умови покупки і можливість знизити витрати часу і коштів. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1