• Охорона та безпека
Вся Україна
Адвокати военослужащий, поліція Детективи Диспетчери Інкасатори Інспектори Менеджери Нотаріальні службовці Охорона Ревізори Керівники департаменту Службовці безпеки Спеціаліст софт коллекшн, хард коллекшн Фахівці МНС Фахівці з IT-безпеки юрисконсультів Юристи Інша
Адвокат Помічник адвоката Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Охорона та безпека: Адвокати, робота

Хто такий помічник адвоката?

Юридична сфера діяльності вважається однією з найбільш прибуткових, а посада адвоката в ній найбільш поширена. Мало хто з адвокатів може сам впоратися з усіма обов'язками. Тому їм потрібні помічники. Так у чому ж полягає специфіка роботи помічника адвоката? Основні обов'язки можна представити у вигляді списку нижче. Наприклад:

  • підготовка документації до судового процесу;
  • виконання дрібних доручень;
  • ведення ділової переписки;
  • складання договорів;
  • нескладні юридичні консультації.

Основні вимоги, які пред'являють роботодавці до претендентів на посаду помічника адвоката, полягають у старанності, комунікабельності, вищій або середній спеціальній освіті, але строго юридичній, вміння вести переговори та готовність до ненормованих робочих буднів.

Можна сказати, що область роботи адвоката та його помічника – це цінна праця на благо громадськості. З пошуком роботи в юридичному напрямку вам допоможе сайт zapp.ua. Нам важливо, щоб молоді фахівці не мали проблем з працевлаштуванням.

З помічника в адвокати: кар'єрне зростання із zapp.ua

Далеко не завжди достатньо отримати вищу освіту, щоб зайняти керівну посаду в юридичній сфері. Роботодавці віддають перевагу досвідченим фахівцям. Якщо ви вже були співробітником адвокатської контори, маєте юридичну освіту і хочете допомагати людям, то посада адвоката як раз для вас.

У виконавчі функції адвоката входить юридична консультація, грамотне викладання отриманої інформації у залі суду, одним словом, захист і допомога у вирішенні різних питань громадян. Сфера діяльності адвокатів ділиться на дві категорії: кримінальні і цивільні справи. Деякі адвокати мають виключно одну спеціалізацію.

Пошук роботи адвоката не займе багато часу, якщо здобувач скористається усіма перевагами сайту zapp.ua. Більше 50 000 оголошень представлені для вільного перегляду. Підпишіться на розсилку вакансій, які вас зацікавили! Отримуйте на свою електронну пошту найцікавіші пропозиції з працевлаштування адвокатом.

Зручності пошуку роботи в інтернеті

Кожен претендент хоче якнайшвидше працевлаштуватися. Коли в центрі зайнятості розводять руками, а знайомі не можуть нічого порадити, то ми вдаємося до допомоги інтернету, адже вже тисячі вдячних громадян знайшли собі омріяну роботу на сайті zapp.ua. Цей онлайн майданчик дуже простий у використанні. Здобувач може переглядати оголошення від роботодавців, скласти своє невелике резюме за допомогою конструктора сайту і отримати вичерпну інформацію про те, як розміщувати найбільш затребувані оголошення. Скористайтеся перевагами сайту та ви легко знайдете роботу адвоката або його помічника.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення