• Охорона та безпека
Вся Україна
Адвокати военослужащий, поліція Детективи Диспетчери Інкасатори Інспектори Менеджери Нотаріальні службовці Охорона Ревізори Керівники департаменту Службовці безпеки Спеціаліст софт коллекшн, хард коллекшн Фахівці МНС Фахівці з IT-безпеки юрисконсультів Юристи Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Охорона та безпека: Охорона, робота

Професія – охоронець!

Для роботи охоронцем не потрібна спеціальна освіта, але, звичайно, бажано пройти спеціальні курси з підготовки охоронців. Це залежить від вимог роботодавця та сфери діяльності. Кваліфіковані працівники потрібні на приватні підприємства, державні організації та особисту охорону високопоставлених персон. Обов'язки працівників різняться, залежно від галузі зайнятості, як і вимоги роботодавців до потенційних кандидатів для роботи охоронцем. В основному віддають перевагу чоловікам від 20 до 45 років, військовим або спортсменам в минулому, з гарною фізичною підготовкою, витривалістю, навички в рукопашному бою і вмінням користуватися вогнепальною зброєю. Для роботи водієм-охоронцем треба мати достатній досвід керуваняя транспортними засобами. При працевлаштуванні в охорону варто розуміти, що це не лише фізична праця. Потенційний претендент повинен володіти емоційною стійкістю, хорошою пам'яттю, розвиненою координацією рухів, вмінням швидко аналізувати ситуацію і приймати рішення.

Працевлаштування в службу безпеки

Претенденти на вакантну посаду охоронця проходять суворий відбір. Категорично не допускається неуважність, зловживання алкоголем і різні захворювання, які можуть вплинути на працездатність.

Ринок праці заполонили організації, що надають послуги з безпеки. Тому попит на охоронців збільшився в рази. Багато підприємств пропонують конкурентноспособну заробітну плату, але її розмір залежить від галузі праці. Наприклад, охоронець, який працює в супермаркеті, не буде отримувати зарплату вище середньої, а водій-охоронець, який співпрацює з великою корпорацією і надає особисту охорону високопоставленій особі, може заробляти набагато більше. В роботі сек'юріті присутні кар'єрне зростання. Досвідчений фахівець має можливість відкрити приватне охоронне бюро або детективне агентство.

Зручний пошук роботи з zapp.ua

Необхідність шукати роботу через оголошення в газеті або знайомих залишилася в минулому. Великі компанії виставляють відкриті вакансії на різних інтернет ресурсах. Щоб полегшити собі пошук роботи охоронцем, ви можете скористатися всіма перевагами торговельної площадки zapp.ua. На сайті є зручна система пошуку робочих місць. Здобувач може встановити такі фільтри в пошуковому запиті:

  • досвід роботи;
  • рівень освіти;
  • потрібний графік;
  • розмір заробітної плати;
  • вид оголошення (приватне або бізнес).

Перегляньте всі пропозиції, оберіть найбільш підходящу, надішліть своє резюме, а вже тільки потім домовляйтеся про співбесіду. Грамотний фахівець ніколи не залишиться без роботи, а сайт zapp.ua буде цьому всіляко сприяти.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 9