• Охорона та безпека
Вся Україна
Адвокати военослужащий, поліція Детективи Диспетчери Інкасатори Інспектори Менеджери Нотаріальні службовці Охорона Ревізори Керівники департаменту Службовці безпеки Спеціаліст софт коллекшн, хард коллекшн Фахівці МНС Фахівці з IT-безпеки юрисконсультів Юристи Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Охорона та безпека: военослужащий, поліція, робота

Безпека держави та її громадян понад усе!

Військова служба завжди була важливою складовою політичного життя країни. Це обумовлено серйозністю і важливістю даного напрямку. Більшість військових спеціальностей відрізняються величезною важливістю та складністю, якщо порівнювати їх з цивільними видами діяльності. На жаль, робота військовослужбовцем зараз втратила колишню популярність. Це обумовлено такими соціальними факторами, як рівень заробітної плати та постійні перенаправлення у військові частини по всій території країни, що погано позначалося на родинах військових.

У роботі на державу є такі плюси, як знижений пенсійний вік, різні пільги на комунальні послуги та безкоштовний проїзд на громадському транспорті. Найголовніша перевага роботи військовослужбовцем – це виконання свого патріотичного обов'язку перед Батьківщиною.

На сайті zapp.ua відкрито безліч вакансій по контрактній службі в Україні. Роботодавці забезпечують військовослужбовців безкоштовним проживанням та харчуванням. Надають можливість отримати вищу військову освіту за рахунок держави. Пропонують безкоштовне медичне і санаторно-курортне лікування всім співробітникам. Дають можливість отримувати конкурентноспроможну заробітну плату, а також масу додаткових винагород і виплат.

Працевлаштування військовослужбовцем не займе у вас багато часу, якщо ви звернетеся за допомогою з пошуком роботи на zapp.ua.

Хто може стати поліцейським?

Практично кожна людина в дитинстві мріяла стати поліцейським. Звичайно, адже що може бути краще за охорону правопорядку і безпеки громадян? Раніше, щоб влаштуватися на роботу поліцейським, кандидату потрібно було здобути спеціальну освіту, яка коштувала дуже дорого. На щастя, в Україні пройшла правоохоронна реформа, яка допоможе влаштуватися на роботу в поліцію всім бажаючим. Нижче розповімо про основні вимоги до кандидатів.

  • вік від 21 до 35 років;
  • відсутність судимостей;
  • середня спеціальна або вища освіта;
  • водійське посвідчення категорії «В»;
  • фізична витривалість;
  • емоційна стійкість.

На сайті zapp.ua у розділі "Право, охорона і безпека" представлені найбільш актуальні вакансії на посаду поліцейського.

Пошук роботи на zapp.ua

Хочеться розвіяти міф, який говорить, що працевлаштуватися поліцейським або військовослужбовцем може тільки чоловік. На інтернет ресурсі zapp.ua надано величезну кількість вакансій для всіх бажаючих. Щоб скоротити час на пошук роботи скористайтеся спеціальними фільтрами, за допомогою яких ви зможете вказати бажаний рівень заробітної плати і найбільш відповідний графік для вас.

Користуйтеся всіма перевагами пошуку роботи в онлайні.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Охорона та безпека военослужащий, поліція

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3