• Охорона та безпека
Вся Україна
Адвокати военослужащий, поліція Детективи Диспетчери Інкасатори Інспектори Менеджери Нотаріальні службовці Охорона Ревізори Керівники департаменту Службовці безпеки Спеціаліст софт коллекшн, хард коллекшн Фахівці МНС Фахівці з IT-безпеки юрисконсультів Юристи Інша
Помічник юристконсульта Юрисконсульт Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Охорона та безпека: юрисконсультів, робота

Хто такий юрисконсульт?

Юрисконсульт – це людина, яка працює на підприємстві або в приватній конторі, що відповідає за всі правові питання, контролює виконання законів. Головне завдання такого співробітника – оформлення необхідних юридичних висновків, виступ у суді в ролі повіреного. Юрисконсульт може співпрацювати з будь-якою організацією, яка потребує постійної правової перевірки.

В робочі зобов'язання юрисконсульта входить підготовка різноманітної документації (довідки, позови, довіреності, заяви), консультування працівників організації, надання юридичної допомоги та підготовка річних звітів. У великих фірмах юрисконсульт має помічника. Нижче перераховані основні вимоги на цю посаду:

  • вища юридична освіта;
  • володіння ПК на рівні експерта;
  • вміння працювати з документацією;
  • навички роботи в судах;
  • ідеальне знання всіх кодексів правових законів;
  • розмовна та письмова англійська.

Роботодавці віддають перевагу досвідченим фахівцям, але і у вчорашніх випускників є шанс працевлаштуватися помічником юрисконсульта або юриста.

Свіжі вакансії на zapp.ua

Найскладніше знайти роботу випускникам. Практично в кожному оголошенні роботодавець вимагає досвід роботи. На щастя, є компанії, які беруть на навчання потенційних кандидатів на посаду. З такими вакансіями можна ознайомитися за допомогою майданчики оголошень zapp.ua. Якщо ви шукаєте роботу юрисконсульта або хочете спробувати себе у ролі його помічника, то не затягуйте з працевлаштуванням. На це може знадобитися деякий час, адже в Україні не дуже сприятливе економічне становище. На сайті пропонують роботу приватні і державні підприємства. Багато фірм мають потребу в грамотних фахівцях, професіоналах своєї справи.

Zapp – ваш запорука швидкого працевлаштування.

Будьте обачливі шукаючи роботу через інтернет

Модератори сайту видаляють підозрілі пропозиції про роботу, але і здобувачам варто бути уважними, щоб не потрапити в пастку шахраїв. Пам'ятайте, що роботодавець, який нічого не розповідає про посаду, що вас зацікавила, а одразу пропонує приїхати на співбесіду, може виявитися недобросовісним. На жаль, в мережі з'являється безліч вакансій, що розповідають про фінансове благополуччя і шикарні успіхи за перший місяць роботи у їхній конторі. Всі ці пропозиції – мережевий маркетинг. Детальніше про нюанси заходи можна прочитати в роздіді "Домога".

Дотримуйтеся всіх правил безпеки і сміливо шукайте роботу юрисконсульта або помічника юрисконсульта в мережі. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення