• Предмети інтер'єру
Вся Україна
Вішалки, плічка для одягу Декоративний посуд Дзеркала Інтер'єрні наклейки Картини Килими Москітна сітка Настільні, настінні і підлогові годинники Новорічні товари Покривала з хутра, шкури, опудала Свічки, підсвічники Статуетки, фігурки Чохли для одягу Штори, карнизи Інше (інтер'єр)
Нове б/в

Покривала з хутра, шкури, опудала – купівля і продаж

Елементи інтер'єру, які підкреслять індивідуальний дизайн вашого житла

При оформленні інтер'єру сучасних квартир дизайнери активно використовують шкури тварин, хутряні покривала і пледи, накидки на крісла з хутра овчини. Задоволення це не з дешевих. Ціна на окремі вироби перевищує вартість хорошого автомобіля. Маються на увазі ексклюзивні роботи відомих таксидермістів, що виготовляють опудала рідкісних тварин для мисливських кімнат і кабінетів. Вироби з хутра і шкур гармонійно вписуються в інтер'єр заміського будинку або дачі, допомагають створити атмосферу тепла і затишку у міській квартирі. Сучасні технології обробки натуральної шкіри і шкур дозволяють створювати справжні витвори мистецтва.

Великою популярністю користуються жіночі сумки та джинси, декоровані хвостами лисиць та песців, хутряні чохли на сидіння автомобілів. Роги лося або оленя в художньому оформленні стануть прикрасою вітальні. Якщо у вас з'явилося бажання купити ковдри з хутра, шкури, опудала тварин і птахів, рекомендуємо використовувати для пошуку варіантів нашу дошку безкоштовних оголошень. На сайті ви знайдете пропозиції від фірм, які спеціалізуються на такій продукції, а також  від приватних осіб, що реалізують товари цієї категорії, що були у вживанні.

Продавати стало легше, а шукати товари простіше

Процес пошуку і відбору пропозицій, які заслуговують уваги, можна здійснити в комфортних домашніх умовах, використовуючи сучасні засоби комунікації. Крім вивчення розміщених у розділі Дім і Сад оголошень, покупець може опублікувати пошукове оповіщення із зазначенням конкретних параметрів товару:

  • найменування виробу;
  • матеріал виготовлення;
  • цінова категорія.

Вказавши в пошуковому запиті, що вас цікавить тільки продаж хутряних покривал або килимів з овчини, ви позбавите себе від необхідності вивчення всієї бази даних. Поступаючі на ваш телефон пропозиції від продавців будуть відповідати заявленим характеристикам покупки. Завдяки цьому, шанси знайти потрібну вам річ істотно збільшуються, а час пошуку скорочується.

Продавці використовують Web-борди в якості безкоштовної рекламної і торгової площадки. Наш інтернет-ресурс простий у використанні і максимально інформативний. Для того, щоб опублікувати на сайті безкоштовні оголошення про продаж хутра, шкір, опудал тварин і птахів, не потрібні особливі навички роботи з комп'ютером. Весь процес зводиться до заповнення полів стандартної форми. Активується оголошення введенням адреси електронної пошти. Пропозиції від зареєстрованих і авторизованих користувачів не вимагають активації і публікуються одразу.

Комерційні пропозиції з усіх регіонів України  

Враховуючи великий обсяг інформації, всі пропозиції структуровані за розділами і рубриками. При складанні тексту оголошення про продаж покривал з хутра, шкір, опудал і пошукового запиту про необхідність їх придбання, використовуються ключові слова і фрази. Це полегшить індексацію пошуковими роботами, прискорить процес продажу і пошуку товарів.

Предмети інтер'єру зазвичай підбираються у відповідності з загальним стилістичним рішенням житла. Крім виробів з хутра і шкур, з допомогою Web-борда ви зможете знайти і купити свічки і свічники, підлогові годинники, картини тощо. При цьому вартість таких виробів буде більш доступною, ніж у звичайній торговельній мережі та комісійних магазинах. Це пояснюється тим, що, користуючись дошкою безкоштовних оголошень, продавці істотно знижують свої накладні витрати. Вони не витрачають гроші на рекламу, не орендують торгові площі, скорочують до мінімуму кількість необхідного персоналу.

Товари, пропоновані приватними особами, продаються без накрутки, яку зазвичай додають до вартості при реалізації через «комісіонку». Всі послуги на сайті надаються на безоплатній основі. Доступ до інформації не обмежений жодними часовими рамками. Користувачами нашого інтернет-ресурсу є жителі всіх регіонів України.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Предмети інтер'єру Покривала з хутра, шкури, опудала

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення