• Предмети інтер'єру
Вся Україна
Вішалки, плічка для одягу Декоративний посуд Дзеркала Інтер'єрні наклейки Картини Килими Москітна сітка Настільні, настінні і підлогові годинники Новорічні товари Покривала з хутра, шкури, опудала Свічки, підсвічники Статуетки, фігурки Чохли для одягу Штори, карнизи Інше (інтер'єр)

Штори, карнизи – купівля і продаж

Онлайн-шопінг в комфортних домашніх умовах

Сьогодні існує безліч варіантів декорування вікон. Вибір штор і карнизів – це відповідальна і досить складна задача. Ці елементи інтер'єру повинні відповідати загальному стилістичному рішенню житла і при цьому виконувати практичні функції. Серед найбільш популярних варіантів драпірування вікон можна назвати наступні:

  • тканинні ролети (рулонні штори);
  • портьєри;
  • вертикальні та горизонтальні жалюзі;
  • драпірування (класичні штори).

Всі основні види мають численні варіації за способами кріплення до карниза, механізмами підйому, матеріалами виготовлення. При виробництві жалюзі використовуються тканини, пластик, метал, дерево. Застосовуючи різні механізми підйому тканинних штор, можна створювати горизонтальні або вертикальні складки, що красиво накладаються одна на одну. Рулонні штори намотуються на вал і можуть фіксуватися в будь-якому положенні, забезпечуючи часткове або повне затемнення приміщення. В якості елементів кріплення до карнизів використовуються кільця-куліскі, кліпси, зав'язки, петлі, «липучка» тощо.

Як бачите, існує проблема вибору і рішення задачі може зайняти досить багато часу. Скориставшись послугами нашої дошки безкоштовних оголошень, у розділі Дім і Сад ви зможете ознайомитися з усіма існуючими на сьогодні варіантами драпірування вікон, не виходячи з дому. На сайті у вас з'явиться можливість придбати штори і карнизи за цінами, які суттєво відрізняються від вартості аналогічної продукції у звичайній торговельній мережі.

Вибір товарів за допомогою пошукового сповіщення про покупку

Колір, тон і малюнок тканини залежить від колірного рішення приміщення. Механізм підйому штори необхідно вибирати, виходячи з практичних міркувань і зручності користування. При виборі тканини враховуються умови майбутньої експлуатації. На кухні краще використовувати матеріали, які можна періодично прати і чистити. У вітальні чудово будуть виглядати французькі штори, що спадають вниз пишними складками. Бамбукові штори-жалюзі ідеально підходять для дитячої кімнати. Вони антистатичні і не викликають алергічних реакцій. Використовуючи для вивчення варіантів наш Web-борд, покупець може в спокійній домашній обстановці ознайомитися з комерційними пропозиціями від спеціалізованих магазинів, інтер'єрних салонів і приватних осіб.

Завдяки відсутності у продавців витрат на рекламу та оренду торгових площ, продаж штор та карнизів на сайті здійснюється за дуже привабливими цінами. З допомогою зустрічного пошукового запиту покупець може сформулювати свої вимоги до товару. Пошукове оповіщення куплю штори, карнизи, із зазначенням конкретних параметрів виробу, побачать всі учасники цього сегменту ринку. Ви зможете розглянути пропозиції, що надійшли на вашу електронну адресу або телефон і візуально ознайомитися з пропонованими варіантами.

У продавців, які користуються дошкою безкоштовних оголошень, є можливість завантаження фотографій. Цей процес досить простий, так само як публікація і активація тексту оголошення. При виникненні проблемних моментів користувачі сайту можуть вдатися до допомоги модератора. Всі послуги на нашому веб-борді надаються на безоплатній основі.

Купівля, яка відповідає вашим фінансовим можливостям

Доступ до інформації не обмежений жодними часовими рамками. База даних регулярно поповнюється. Вивчаючи нові оголошення про продаж штор і карнизів, що надходять на сайт, можна вибрати постачальника, пропозиція якого відповідає вашим фінансовим можливостям. Не зайвим буде прочитати відгуки покупців щодо пропонованої продукції. Це убезпечить вас від розчарування якістю отриманого виробу.

На сайті ви знайдете багато речей для облаштування свого житла. У нас можна придбати не тільки дерев'яні та алюмінієві карнизи, штори, жалюзі, але і купити чохли для одягу, вішалки, дзеркала тощо. Онлайн-шопінг позбавить вас від необхідності багатогодинних ходінь по магазинах і ринках. Кількість оголошень від одного користувача не обмежується. При цьому повторна реєстрація на сайті не вимагається. Сервіс онлайн-оголошень на сьогодні є найбільш ефективним способом купівлі-продажу предметів інтер'єру і інших речей.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 4