• Причепи
Вся Україна
Автовоз Бортові прицепы Лафети Легковий причіп Платформа Причіп-дача Причепи для велосипедів Причепи для мототехніки Причепи для перевезення катерів і яхт Причепи МЗСА Причепи-рефрижератори Причепи-самоскиди Причепи-цистерни Причепи-шасі Тентовані причепи Комплектуючі для причепів Інше (причепи)
Марка 45 ЕМЗ Abi Ace Ackermann Alka AMS Blumhardt FRUEHAUF GROENEWEGEN KOEGEL/KOGEL KRONE MEGA MEUSBURGER НОВТРАК MOSLEIN ORTHAUS PANAV ROLFO SCHMITZ SPITZER YARANZ ZASLAW ОЛЕКСІЇВКА ХИММАШ АСТ-КАНАШ БАЗ ВМЗ ДЕЛЬТА ДЖЕРЕЛО КАПРІ ЛЕВ МАЗ МАЗ-КУПАВА МЗКТ НЕФАЗ ПЗГТ ПІНГО-АВТО ПРОМАГРОПРИЦЕП РОССПЕЦПРИЦЕП SAV САРМАТ САТ СЕВЗАПСПЕЦМАШ СЕСПЕЛЬ СЗАП СМАРТЭКО СТАРТ БУДТЕХНІКА ТАГАНАЙ-АВТО ТВЕРЬСТРОЙМАШ ТОНАР ТСВ УРАЛСПЕЦТРАНС ЧМЗАП ШТУРМАН КРЕДО ЭРМЗ Інше

4х2 4х4 6х2 6х4 6х6 8х2 8х4 8х6 8х8 10х4 10х8

Бортові прицепы – купівля і продаж б/в

Попит на бортові причепи в Україні

Оголошення «Продам бортовий причіп» можна зустріти на будь-якому кутку. Це пояснюється тим, що деякі люди починають відмовлятися від своїх городів, вирощування сільськогосподарських культур. Таке виробництво більш вигідне в великих масштабах. Але, в той же час, серед жителів великих міст завжди було популярно мати заміську дачу, де можна забути про галасливу метушню, посадити свої огірочки і помідорчики. Щоб весь свій врожай довести до будинку, мало буде самого автомобіля. З цієї причини продаж бортових причепів в нашій країні дуже розвинений. За допомогою такого пристосування ви зможете не заморочуватися над тим, як здійснити переїзд або перевезти з магазину великогабаритний товар.  

Торгівля причепами в інтернеті

На віртуальних ринках можна придбати нові моделі, а також підтримані причепи від приватних власників. Широкий вибір пропозицій буде сприяти тому, що ви зможете знайти найбільш вигідний варіант. Переваги торгівлі в інтернеті:

  • ви зможете придбати бортовий причіп б/в не виходячи з дому;
  • опція торгу може зазначатися у пропозиціях продавців, її не потрібно окремо обговорювати;
  • моніторинг цін на всю групу товарів або причіп певної марки в різних областях України;
  • попередній огляд зацікавившої моделі за фотографіями, описом характеристик, можливих дефектів і переваг причепа;
  • зв'язок між покупцем і продавцем може здійснюватися через електронну пошту, соціальні мережі, Skype та інші сервіси для віртуального спілкування.

Якщо вам потрібен бортовий причіп б/в, то тепер не обов'язково прямувати в спеціалізовані магазини.

Як купувати і продавати на сайті zapp?

Віртуальний торгівельний майданчик zapp порадує вас можливістю не тільки переглядати чужі оголошення, а і на безкоштовній основі публікувати власні пропозиції про продаж майна. Вашу замітку можна буде знайти навіть через великий проміжок часу. Щоб товар був популярним, варто регулярно оновлювати замітку. У розділі «бортові причепи» продаж б/в моделей абсолютно законний. Для створення більш привабливих пропозицій варто додавати якомога більше фотографій, детально розписувати характеристики товару, вказувати опцію торгу або обміну. Обираючи серед безлічі бортових причепів, оголошення можна сортувати за датою публікації і по мірі збільшення/зменшення вартості. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3