• Причепи
Вся Україна
Автовоз Бортові прицепы Лафети Легковий причіп Платформа Причіп-дача Причепи для велосипедів Причепи для мототехніки Причепи для перевезення катерів і яхт Причепи МЗСА Причепи-рефрижератори Причепи-самоскиди Причепи-цистерни Причепи-шасі Тентовані причепи Комплектуючі для причепів Інше (причепи)
Марка 45 ЕМЗ Abi Ace Ackermann Alka AMS Blumhardt FRUEHAUF GROENEWEGEN KOEGEL/KOGEL KRONE MEGA MEUSBURGER НОВТРАК MOSLEIN ORTHAUS PANAV ROLFO SCHMITZ SPITZER YARANZ ZASLAW ОЛЕКСІЇВКА ХИММАШ АСТ-КАНАШ БАЗ ВМЗ ДЕЛЬТА ДЖЕРЕЛО КАПРІ ЛЕВ МАЗ МАЗ-КУПАВА МЗКТ НЕФАЗ ПЗГТ ПІНГО-АВТО ПРОМАГРОПРИЦЕП РОССПЕЦПРИЦЕП SAV САРМАТ САТ СЕВЗАПСПЕЦМАШ СЕСПЕЛЬ СЗАП СМАРТЭКО СТАРТ БУДТЕХНІКА ТАГАНАЙ-АВТО ТВЕРЬСТРОЙМАШ ТОНАР ТСВ УРАЛСПЕЦТРАНС ЧМЗАП ШТУРМАН КРЕДО ЭРМЗ Інше

4х2 4х4 6х2 6х4 6х6 8х2 8х4 8х6 8х8 10х4 10х8

Лафети – купівля і продаж б/в

Що таке причіп-лафет?

Оголошення «продам лафет» може викликати багато питань у необізнаних у цій сфері людей. Однак, таке пристосування може стати в нагоді кожній людині в різних життєвих ситуаціях. Лафет є підвидом причепів. Його можна охарактеризувати як рухому опору для великогабаритних і нестандартних вантажів. Таке поняття також описує подібну конструкцію, призначену для транспортування військовими гармат, гаубиць та інших, великокаліберних гармат. З багатьох причин продаж лафетів зараз дуже розвинений. Такий причіп може послужити в побуті. Приміром, будь-якій сім'ї він стане в нагоді для транспортування диванів, шаф при переїзді на нове місце проживання. В період обробки земельних ділянок на лафеті можна возити мотоблоки. Даний причіп підходить для човнів, катерів, скутерів.

Де можна знайти лафет?

Зараз стає більш розвиненою торгівля через інтернет. Такий спосіб придбання/продажу відкриває ряд унікальних можливостей для клієнтів і продавців:

  • лафети б/в і нові моделі можна переглядати у всіх регіонах країни;
  • моніторинг цін дозволить знайти найвигідніший варіант;
  • сторінки з вподобаними причепами можна додавати в закладки браузера, щоб потім був швидкий доступ до них;
  • перегляд фотографій в оголошеннях, а також порівняння загальних характеристик.

На звичайних ринках, авторинках важко зустріти торгівельний майданчик, що спеціалізується на продажу причепів. Обираючи в інтернеті лафети, оголошення можна сортувати за різними критеріями: вартість, дата публікації, вантажопідйомність, кількість осей, колісна формула.

Придбання/продаж лафетів на сайті zapp

Даний інтернет-ресурс зручний тим, що всі розділи розташовані в єдиному списку. Користувачі можуть за лічені секунди зайти на сторінку із зацікавившою групою товарів. Система фільтрації запитів дозволяє знаходити моделі певної марки або типу конструкції. Якщо у вас є вільний лафет, продаж б/в причепа для транспортного засобу на сайті zapp стане додатковим джерелом заробітку. Сервіс створює рівні умови для конкуренції між компаніями і приватними власниками майна. Оголошення можна оновлювати, щоб ваш товар був у числі перших на сайті. Продавці та особи, що надають послуги, можуть вказувати у своїх пропозиціях опцію торгу або обміну. Плюсом для підвищення інтересу до оголошення буде наявність декількох фотографій з різних ракурсів, докладний опис причепа. На сайті zapp ви зможете вигідно продати або придбати лафет б/в за найнижчими цінами. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1