• Причепи
Вся Україна
Автовоз Бортові прицепы Лафети Легковий причіп Платформа Причіп-дача Причепи для велосипедів Причепи для мототехніки Причепи для перевезення катерів і яхт Причепи МЗСА Причепи-рефрижератори Причепи-самоскиди Причепи-цистерни Причепи-шасі Тентовані причепи Комплектуючі для причепів Інше (причепи)
Нове б/в
Марка 45 ЕМЗ Abi Ace Ackermann Alka AMS Blumhardt FRUEHAUF GROENEWEGEN KOEGEL/KOGEL KRONE MEGA MEUSBURGER НОВТРАК MOSLEIN ORTHAUS PANAV ROLFO SCHMITZ SPITZER YARANZ ZASLAW ОЛЕКСІЇВКА ХИММАШ АСТ-КАНАШ БАЗ ВМЗ ДЕЛЬТА ДЖЕРЕЛО КАПРІ ЛЕВ МАЗ МАЗ-КУПАВА МЗКТ НЕФАЗ ПЗГТ ПІНГО-АВТО ПРОМАГРОПРИЦЕП РОССПЕЦПРИЦЕП SAV САРМАТ САТ СЕВЗАПСПЕЦМАШ СЕСПЕЛЬ СЗАП СМАРТЭКО СТАРТ БУДТЕХНІКА ТАГАНАЙ-АВТО ТВЕРЬСТРОЙМАШ ТОНАР ТСВ УРАЛСПЕЦТРАНС ЧМЗАП ШТУРМАН КРЕДО ЭРМЗ Інше

4х2 4х4 6х2 6х4 6х6 8х2 8х4 8х6 8х8 10х4 10х8

Причепи для мототехніки – купівля і продаж б/в

Попит на причепи для мототехніки

Продаж причепів для мототехніки не так розвинений, як торгівля моделями для автомобілів, але все ж має місце на ринку. Такі пристосування виручають любителів двоколісного транспорту при необхідності перевезти щось габаритне. Є кілька різновидів причепів для мотоциклів. У цю категорію також включають причепи, конструкція яких призначена для перевезення мотоблоків. На причепах для мототехніки можна транспортувати скутер, човен і багато іншого. Це дуже універсальна і практична річ. «Продам причіп для мототехніки» - таке оголошення можна зустріти в газетах, на дошках для нотаток, а також на сторінках спеціалізованих сайтів. Інтернет-ресурси дозволяють знаходити моделі за найвигіднішими цінами.

Переваги торгівлі через інтернет

Віртуальні дошки оголошень відрізняються низкою приємних для продавців і покупців особливостей:

  • безкоштовна (сайт zapp) публікація оголошень;
  • моніторинг пропозицій в одній категорії товарів по всій Україні;
  • можливість придбати причіп для мототехніки б/в за найнижчими цінами;
  • користувачі можуть додавати варіанти в закладки браузера;
  • системи фільтрації запитів дозволяють миттєво знаходити потрібну групу товарів;
  • клієнт попередньо оглядає товар продавця з фотографій, може порівняти характеристики з іншими варіантами;
  • спілкування може проходити за допомогою електронної пошти, Skype, соціальних мереж.

Якщо у вас є непотрібний причіп для мототехніки, продаж б/в моделі може стати додатковим джерелом доходу.

Чим відрізняється сайт zapp від інших сервісів?

Віртуальний ринок zapp створює комфортні умови для ведення бізнесу, а також надає широкий вибір покупцям. На сайті представлені моделі від різних виробників. Бувають і оголошення про продаж саморобних причепів. Зручністю для відвідувачів є те, що переглянуті пропозиції групуються в окремий рядок. Таким чином, з'являється можливість швидкого доступу до причепів для мототехніки б/в, які вже зацікавили користувача раніше. Продавці будь-якого майна зобов'язані перед публікацією своїх пропозицій давати згоду на обробку персональних даних. Такий хід є профілактичним від можливих махінацій і порушень прав покупців. На сайті створено умови для чистої конкуренції. У розділі «причепи для мототехніки» оголошення розміщуються у списку в незалежності від того, хто його автор - компанія-виробник або приватний власник. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення