• Причепи
Вся Україна
Автовоз Бортові прицепы Лафети Легковий причіп Платформа Причіп-дача Причепи для велосипедів Причепи для мототехніки Причепи для перевезення катерів і яхт Причепи МЗСА Причепи-рефрижератори Причепи-самоскиди Причепи-цистерни Причепи-шасі Тентовані причепи Комплектуючі для причепів Інше (причепи)
Нове б/в
Марка 45 ЕМЗ Abi Ace Ackermann Alka AMS Blumhardt FRUEHAUF GROENEWEGEN KOEGEL/KOGEL KRONE MEGA MEUSBURGER НОВТРАК MOSLEIN ORTHAUS PANAV ROLFO SCHMITZ SPITZER YARANZ ZASLAW ОЛЕКСІЇВКА ХИММАШ АСТ-КАНАШ БАЗ ВМЗ ДЕЛЬТА ДЖЕРЕЛО КАПРІ ЛЕВ МАЗ МАЗ-КУПАВА МЗКТ НЕФАЗ ПЗГТ ПІНГО-АВТО ПРОМАГРОПРИЦЕП РОССПЕЦПРИЦЕП SAV САРМАТ САТ СЕВЗАПСПЕЦМАШ СЕСПЕЛЬ СЗАП СМАРТЭКО СТАРТ БУДТЕХНІКА ТАГАНАЙ-АВТО ТВЕРЬСТРОЙМАШ ТОНАР ТСВ УРАЛСПЕЦТРАНС ЧМЗАП ШТУРМАН КРЕДО ЭРМЗ Інше

4х2 4х4 6х2 6х4 6х6 8х2 8х4 8х6 8х8 10х4 10х8

Тентовані причепи – купівля і продаж б/в

Призначення тентованих причепів

Продажі тентованих причепів неухильно зростають. Цей тип причепа відмінно зарекомендував себе в різних ситуаціях. Тентовані причепи набагато дешевші моделей зі стінками з твердих матеріалів, але можуть виконувати практично той самий обсяг робіт. Вони не підходять лише для перевезення тих вантажів, які можуть при навантаженні або з-за поганої дороги порвати тканинне покриття. Такі причепи бувають різних розмірів - для тягачів, фургонів, а також легкових автомобілів. Підприємства з маленьким оборотом можуть придбати тентований причіп б/в. За необхідністю швидкого розвантаження за допомогою спеціалізованої техніки тентове покриття можна зняти з однієї або з усіх боків. Сам так званий чохол можна оформляти красивою рекламою.

Торгівля тентованими причепами в інтернеті

Знайти подібний причіп дуже важко необізнаним підприємцям. У таких випадках на допомогу приходить інтернет та його безмежні можливості:

  • ви зможете швидко знайти тентований причіп б/в, не виходячи з дому;
  • доступний моніторинг цін на певну групу товарів в різних областях України;
  • спілкування між продавцем і потенційним покупцем може здійснюватися за допомогою електронної пошти, Skype, соціальних мереж та інших віртуальних способів зв'язку;
  • сторінку з цікавим варіантом можна зберегти в закладках браузера;
  • доступно попереднє ознайомлення з вподобаним причепом за фотографіями, описом характеристик від продавця та інших носіїв інформації.

Оголошення «продам тентований причіп» на багатьох сайтах (віртуальний ринок zapp) можна розміщувати абсолютно безкоштовно на необмежений термін.

Вибір тентованих причепів на сайті zapp

Даний ресурс регулярно поповнюється новими пропозиціями про придбання/продаж причепів для транспортних засобів від приватних осіб і компаній. Якщо часто відвідувати сторінки потрібного розділу, то можна «зловити» найвигідніший варіант. Товари розподілені на категорії та підкатегорії. Знайти найбільш підходящу модель легко за допомогою системи фільтрації запитів. Обираючи тентовані причепи, оголошення користувач  може сортувати за датою публікації, а також за вартістю моделей. У пошуковій системі доступні такі критерії, як вантажопідйомність, кількість осей і колісна формула. Всі користувачі, які публікують свої оголошення, зобов'язані давати згоду на обробку персональних даних. Такий хід потрібен для запобігання махінацій та порушень прав покупців. Придбання тентованих причепів і продаж б/в моделей на цьому сайті відповідає всім чинним законам та іншим нормативно-правовим актам. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення