• Продаж гаражів / стоянок
Вся Україна
Бокс в гаражному комплексі Місце на стоянці Місце в гаражному кооперативі Підземний паркінг Окремо стоячий гараж Крите місце для стоянки
Під легковий автомобіль Під бус Під вантажівка, автобус Під катер, яхту Універсальний Інше
Капітальний гараж Металевий гараж Збірний гараж Місце під гараж Інше

Продаж гаражів / стоянок: Крите місце для стоянки

Навіс краще, ніж відкрита площадка

Багато автолюбителів змушені залишати свої автомобілі на ніч у дворі будинку. Часто для таких стоянок використовується зелена зона і навіть територія дитячих майданчиків. Це призводить до ексцесів з іншими мешканцями, а ваша машина може стати жертвою викрадачів або вандалів. Платна стоянка якоюсь мірою зменшує ймовірність злочинних посягань, але не забезпечує захист автомобіля від кліматичних факторів (дощу, снігу, граду). У цій ситуації краще спробувати купити крите місце для стоянки.

Такі варіанти трапляються не так часто і їх пошук слід вести систематично і планомірно. Ми рекомендуємо вам скористатися послугами нашої дошки безкоштовних оголошень. На сьогодні Web-борди вважаються одними з найбільш ефективних рекламних майданчиків. Продавці використовують їх для донесення інформації про свої пропозиції численним користувачам Інтернету. Безкоштовні оголошення продаж критого місця для стоянки, розміщені на нашому сайті, максимально насичені інформацією, включаючи фотографії пропонованого до продажу машиномісця.

Деякі нюанси користування дошкою безкоштовних оголошень

Потенційним покупцям слід попередньо вивчити правову сторону питання. Угоди такого роду ще не повністю врегульовані законодавчо, тому консультація грамотного юриста буде не зайвою. В іншому ви можете обійтися без сторонньої допомоги. Наш сайт простий у використанні, тому від користувача не вимагається досконале знання комп'ютера. Оголошення про продаж критого місця для стоянки без посередників, що складаються для веб-борда, мають свою специфіку:

  • максимальна інформативність тексту;
  • обов'язкова наявність ключових слів для пошукової системи;
  • всі варіанти зворотного зв'язку;
  • якісні фотознімки.

Потенційні покупці можуть опублікувати на сайті свій зустрічний запит, з переліком вимог до стояночному місця (місце розташування, гранична вартість пропозиції тощо.). Конкретизувати ці параметри можна за допомогою фільтрів. Якщо на якомусь етапі вас зацікавить продаж гаража, що стоїть окремо, ви можете змінити ключові слова запиту і відразу ж отримати доступ до інформації з тематики, що вас цікавить. Зареєстровані користувачі мають можливість управління своїм оголошенням, аж до його видалення.

Інформація, яка необхідна при купівлі машиномісця

При покупці критого машиномісця необхідно узгодити питання з власником автостоянки. Навіси можуть належати і приватним особам, які вклали в свій час гроші в їх пайове будівництво. В інтересах всіх учасників переговорного процесу, щоб угода була зафіксована документально. Всі ці питання необхідно вирішувати на етапі пошуку та попередніх переговорів. Аналізуючи нові оголошення продаж критого місця для стоянки, можна скласти чітке уявлення про тенденції до зростання або падіння вартості таких пропозицій. Отримані дані ви зможете використати як аргумент під час торгу стосовно суми оплати.

Не зайвим буде ознайомитися з планом розвитку району, в якому знаходиться паркінг, переконатися в законності його розміщення на цьому місці. Дізнайтеся у продавця, як територія охороняється, чи є відеоспостереження, чи не проходить у безпосередній близькості теплотраса або газопровід. Адже від техногенної аварії не застрахований ніхто, і краще звести всі ризики до мінімуму. Якщо вас цікавить продаж критих місць для стоянки, то дошка безкоштовних оголошень допоможе вам отримати всю необхідну інформацію.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення