• Продаж гаражів / стоянок
Вся Україна
Бокс в гаражному комплексі Місце на стоянці Місце в гаражному кооперативі Підземний паркінг Окремо стоячий гараж Крите місце для стоянки
Капітальний гараж Металевий гараж Збірний гараж Місце під гараж Інше

Продаж гаражів / стоянок: Окремо стоячий гараж

Придбання гаража з допомогою Web-борда

Мрією будь-якого автомобіліста є гараж, що знаходиться в безпосередній близькості від місця проживання. Його можна придбати в одному з гаражних кооперативів, але ідеальним варіантом стане покупка окремого гаража у дворі будинку.Такі пропозиції зустрічаються не так часто і користуються підвищеним попитом у автовласників прилеглих багатоповерхівок. Гаражні приміщення можуть бути стаціонарного або розбірного типу і різниця в ціні таких «автохранилищ» досить суттєва.

Не варто випускати з виду законність такої угоди. Покупець повинен упевнитися, що всі дозвільні документи знаходяться у повному порядку і в подальшому не виникне жодних проблем з використанням придбаного майна. Суттєву допомогу при пошуку таких варіантів можуть надати дошки безкоштовних оголошень. Наш сайт – це сучасний популярний інтернет-ресурс, на якому оголошення про продаж окремо розташованих гаражів постійно присутні та регулярно додаються.

Продаж з максимальною вигодою

Власникам гаражної нерухомості даного типу теж є сенс скористатися послугами веб-борда. Це дасть можливість провести своєрідний аукціон серед потенційних покупців. В результаті ви зможете реалізувати вашу пропозицію з максимальною вигодою для себе. Процес активації оголошення та реєстрації на сайті не викличе ніяких труднощів навіть у комп'ютерних користувачів-початківців. Ви можете супроводжувати текстову частину своєї комерційної пропозиції фотографіями об'єкта, що продається. Використовуючи в тексті і в заголовку ключові слова для пошуковика, ви забезпечите доступ до вашої інформації максимального числа користувачів Інтернету.

Пошуковий запит купити окремо стоячий гараж на дошці безкоштовних оголошень конкретизується з допомогою фільтрів. Потенційний покупець може вказати район розташування об'єкта, що його цікавить, граничну вартість тощо. Ті, кого цікавить, наприклад, продаж місця в підземному паркінгу, можуть порівняти вартість такого варіанту з ціною окремого гаража. Всі ці дії можна проводити в спокійній домашній обстановці, використовуючи свій комп'ютер або мобільний телефон.

Навіщо платити за інформацію, яка знаходиться у відкритому доступі

Враховуючи, що наш інтернет-ресурс працює в цілодобовому режимі, ви не обмежені часовими рамками. При виникненні будь-яких труднощів до ваших  послуг розділ «Допомога», в якому ви знайдете відповіді на всі питання. Можна отримати консультацію і у модератора сайту. Ви не маєте потреби в послугах посередників, так як потрібна вам інформація знаходиться на веб-борді у відкритому доступі. Всі послуги сайту надаються на безоплатній основі. Стандартне оголошення про продаж окремо розташованих гаражів зазвичай містить наступні дані:

  • місце розташування;
  • площа гаража і матеріал споруди;
  • енергозабезпечення;
  • ціна;
  • можливість торгу
  • контактні телефони тощо.

Для проведення попередніх переговорів цього цілком достатньо, а всі деталі можна уточнити в процесі спілкування з власником. Не забувайте про правову сторону питання. З копіями дозвільних документів ви теж зможете ознайомитися дистанційно, використовуючи можливості Інтернету. Як бачите, купити окремо стоячий гараж без посередників з допомогою нашої дошки безкоштовних оголошень – це цілком реально.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1