• Продаж гаражів / стоянок
Вся Україна
Бокс в гаражному комплексі Місце на стоянці Місце в гаражному кооперативі Підземний паркінг Окремо стоячий гараж Крите місце для стоянки
Під легковий автомобіль Під бус Під вантажівка, автобус Під катер, яхту Універсальний Інше
Капітальний гараж Металевий гараж Збірний гараж Місце під гараж Інше

Продаж гаражів / стоянок: Підземний паркінг

Один з кращих варіантів зберігання автомобіля

Кількість автомобілів на вулицях великих міст неухильно зростає. При цьому багато автовласників стикаються з проблемою зберігання свого «рухомого» майна. Варіантів її рішення декілька:

  • оренда гаражного боксу;
  • бронювання місця на відкритій стоянці;
  • придбання гаражного приміщення у власність;
  • паркінг в підземному паркінгу.

Для мешканців багатоповерхівок найбільш комфортним і надійним способом вирішення гаражного питання є підземні стоянки, розташовані прямо під будинком. Продаж стоянок у підземних паркінгах починається ще на стадії будівництва житлового комплексу. На цьому етапі вартість машиномісця набагато нижча за ціну, яку доведеться заплатити після введення об'єкта в експлуатацію.

Відразу зазначимо, що задоволення це – не з дешевих. Існує можливість придбати паркувальне місце на вторинному ринку. Життєві обставини часто змушують людей виставити на продаж своє нерухоме майно, в тому числі й автомобільні стоянки. Для пошуку таких варіантів доцільно використовувати можливості Інтернету. Наш сайт – це дошка безкоштовних оголошень, з допомогою якої зацікавлені сторони зможуть укласти угоду з купівлі-продажу на взаємовигідних умовах.

Послуги посередників вам не знадобляться

 У текстовій частині оголошення про продаж стоянки в підземному паркінгу необхідно дати максимум корисної інформації про об'єкт:

  • місце розташування;
  • наявність відеоспостереження або охорони;
  • місце у секції;
  • умови продажу і ціна;
  • контакти.

Ефективність рекламної компанії можна підвищити шляхом завантаження фотографій паркінгу, із зазначенням місця, яке виставлено на продаж. Необхідно враховувати, що потенційний покупець буде здійснювати пошук варіантів з допомогою Інтернету. Тому в заголовку і тексті вашої комерційної пропозиції повинні бути присутні ключові слова, що найбільш часто використовуються при складанні пошукових запитів. Купити стоянку в підземному паркінгу без посередників, за допомогою нашої дошки безкоштовних оголошень – це цілком реально. Та інформація, за яку раніше необхідно було платити, на веб-борді знаходиться у вільному доступі. Якщо вас, крім паркінгів, цікавить продаж місць в гаражному кооперативі, ви можете паралельно вивчити і цей ринок пропозицій. Пошук можна здійснювати за допомогою комп'ютера, планшета або смартфона.

Дотримання інтересів обох сторін угоди купівлі-продажу

Вирішивши таким чином питання збереження свого автомобіля, ви надійно захистите свого чотириколісного «коня» від викрадення, несприятливих погодних факторів, проявів вандалізму. Витрачені на покупку машиномісця гроші забезпечать вам спокійний сон і впевненість у завтрашньому дні. При необхідності, ви без проблем зможете реалізувати паркувальне місце, яке належить вам на правах власності. Для того, щоб пошук варіантів був більш раціональним та ефективним, необхідно ретельно вивчати нові оголошення про продаж стоянок в підземному паркінгу, що регулярно з'являються на сайті. Це дозволить зробити ціновий аналіз цього сегмента ринку і здійснити операцію на найбільш вигідних для вас умовах. Наш інтернет-ресурс доступний 24 години на добу. Вся інформація розбита за розділами і рубриками. Якщо в процесі користування послугами нашого веб-борда у вас виникнуть проблемні моменти, ви можете звернутися за допомогою до модератора сайту. Зареєстровані користувачі отримують можливість управління своїми оголошеннями. Ви можете його редагувати, доповнювати або видаляти без сторонньої допомоги. Кількість оголошень від одного користувача не обмежена. Всі послуги на сайті надаються на безоплатній основі. Купівля-продаж стоянок в підземному паркінгу через дошку безкоштовних оголошень – ідеальний варіант вирішення питання для обох зацікавлених у такій угоді сторін.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення