• Продаж кімнат
Вся Україна

Продаж кімнат

Один з варіантів вирішення житлових проблем

Ринок нерухомості завжди дуже чуйно реагує на зміну економічної ситуації в країні. У період криз з'являється таке поняття, як «відкладений попит». Продаж квартир цікавить потенційних покупців, але платоспроможність населення різко знижується. В такий період підвищеним попитом користується продаж кімнат. Людям необхідно вирішувати житлові проблеми, і вони вибирають той варіант, який їм «по кишені» сьогодні.

Інша категорія покупців – це ті, хто намагається зберегти накопичені кошти від інфляції. Криза рано чи пізно закінчується, а придбане приміщення полегшить в подальшому покупку заповітної окремої квартири. Розмістивши на нашому сайті оголошення продаю кімнату, ви уникнете непотрібних клопотів з пошуку потенційних покупців за допомогою друкованих засобів  масової інформації.

Віртуальний рекламоносій – сайт безкоштовних оголошень

Ми надаємо вам комфортний віртуальний майданчик для реклами об'єкту вашого продажу і спілкування з потенційними покупцями. Адже люди, які хочуть придбати житло, розміщують на нашому сайті зустрічні оголошення. Ви зможете зробити порівняльний аналіз попиту і пропозиції, що дозволить уникнути помилок при призначенні ціни на вашу нерухомість.

Оголошення про продаж кімнат складаються за певними правилами. Обов'язковий мінімум інформації включає в себе наступні параметри:

  • площа приміщення;
  • стан ремонту;
  • поверховість будинку;
  • вартість об'єкта продажу.

Користуючись послугами нашого сайту, ви можете зробити фотопрезентацію пропонованої до продажу нерухомості, відзначити явні переваги вашої комерційної пропозиції. Особливо це актуально, коли здійснюється продаж будинків з присадибною ділянкою.

Продаж та купівля житла за оптимальними цінами

Оголошення куплю кімнату складається із зазначенням усіх параметрів необхідного покупцеві житла. Конкретика в цьому випадку вітається і дозволить вам заздалегідь відсікти пропозиції, що не представляють для вас інтересу. Наш сайт полегшує завдання, що стоять як перед продавцем, так і перед покупцем нерухомості. Ви зможете зробити висновок про зацікавленість у вашій пропозиції, відстежуючи кількість її переглядів і дзвінків на ваш контактний телефон. Користуючись послугами нашого сайту, ви зможете максимально швидко і вигідно купити кімнату або здійснити її продаж за оптимальною для вас ціною.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Нерухомість Продаж кімнат

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3