• Продаж кімнат
Вся Україна
В гуртожитку В квартирі В будинку

Є Немає
Є Немає

В гуртожитку

Майданчик для зустрічі двох зацікавлених в угоді сторін

Самим доступним за ціною варіантом придбання окремої житлоплощі є купівля кімнати в гуртожитку. Така можливість з'явилася після того, як власники такого житла приватизували отримані в свій час на виробництві кімнати. Цей сегмент ринку нерухомості активно функціонує та розвивається. Продаж кімнат в гуртожитку може бути викликаний бажанням поліпшити свої житлові умови, переїздом в інше місто або іншими сімейними обставинами. Основними покупцями таких квадратних метрів найчастіше є молоді сім'ї, які не мають можливості придбати окрему квартиру.

Інтерес до нерухомості подібного роду також проявляють люди, які купують кімнати для подальшої здачі в оренду. Прибутковість від такого капіталовкладення перевищує відсотки, що нараховуються банками за зберігання грошей на депозиті. Якщо у вас виникла необхідність придбати або продати житло даної категорії, то найбільш ефективним засобом вирішення цього завдання стане веб-борд. Розмістивши на нашому сайті свої оголошення про продаж кімнат в гуртожитку або пошуковий запит на цю тематику, ви отримаєте результат в найкоротші терміни.

Чіткі формулювання комерційної пропозиції полегшують процес пошуку

Продаж нерухомості через Інтернет має свої суттєві особливості. При складанні оголошення для веб-борда в обов'язковому порядку використовуються ключові слова і фрази, що найбільш часто зустрічаються в пошукових запитах. У продавця є можливість доповнити свою комерційну пропозицію фотографіями. Все це можна зробити, не вдаючись до сторонньої допомоги. Здійснення активації оголошення і завантаження фотографій не викличе проблем навіть у комп'ютерного користувача-початківця.. Ви завжди можете звернутися за консультацією до модератора сайту або скористатися інформаційною підтримкою розділу «Допомога».

У свою чергу, люди, зацікавлені в покупці недорогого житла можуть розмістити на нашій дошці безкоштовних оголошень свій запит куплю кімнату в гуртожитку.При цьому можна використовувати фільтри, які позбавлять покупця необхідності вивчення пропозицій, які не відповідають його вимогам. Ви можете вказати в запиті граничну вартість кімнати або район проживання, який вас цікавить. Якщо вас зацікавить продаж кімнат в квартирі, користуючись нашим сайтом ви зможете промоніторити такі пропозиції і порівняти їх вартість з ціною кімнат у сімейному гуртожитку.

Переваги користування дошкою безкоштовних оголошень

Користуватися послугами нашого інтернет-ресурсу ви можете в будь-який зручний для вас час. Авторизовані та зареєстровані користувачі мають можливість управління своїми оголошеннями. Ви можете самостійно редагувати текст, вносити до нього будь-які зміни, аж до повного видалення після укладення угоди. Вам не доведеться витрачати гроші на проведення рекламної компанії та оплату посередницьких послуг. Професійна допомога буде потрібна тільки на останньому етапі:

  • складання договору купівлі-продажу;
  • юридичний супровід угоди;
  • нотаріальні послуги.

Потенційні покупці отримують можливість проведення порівняльного аналізу пропозицій сегменту ринку нерухомості, який їх цікавить.  Процес пошуку та попередніх переговорів можна здійснювати в комфортних домашніх умовах. До розгляду та обговорення варіантів, що сподобалися, ви зможете залучити членів своєї сім'ї. Спілкуватися з власниками нерухомості ви будете дистанційно, використовуючи сучасні засоби зв'язку. Безкоштовні оголошення про продаж кімнат в гуртожитку, розміщені на нашому сайті, суттєво полегшать завдання купівлі-продажу нерухомості для обох зацікавлених в угоді сторін.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення