• Продаж квартир
Вся Україна

Продаж квартир

Якісні послуги, за які не потрібно платити

Сьогодні за допомогою інтернету можна вирішити більшість побутових проблем. Жоден із засобів масової інформації не зрівняється по ефективності реклами з якісними інтернет-ресурсами. Пішли в минуле обклеєні рукописними листівками паркани і стовпи. Звичайно, такий вид «активних продажів» ще зустрічається, але навряд чи заслуговує вашої уваги. На нашому сайті ви зможете подати оголошення безкоштовно про продаж квартири, охопивши при цьому величезну цільову аудиторію.

Переваг у цього способу донесення інформації до потенційних покупців досить багато:

  • реальна можливість прискорити процес продажу;
  • можливість розмістити фотографії з плануванням та інтер'єрами кімнат;
  • економія на оплаті послуг посередників;
  • можливість віртуального спілкування з потенційними покупцями.

Цей список можна продовжити, але простіше буде спробувати розмістити оголошення про продаж квартири на нашому сайті і самому переконатися в ефективності такого кроку.

Правила складання оголошення про продаж об'єкта нерухомості

Рекламне оголошення про продаж квартири потрібно правильно скласти. У його тексті в обов'язковому порядку зазначаються такі параметри виставленого на продаж об'єкту нерухомості:

  • місцезнаходження й поверх;
  • кількість кімнат;
  • відомості про житлову та загальну площі;
  • ціна.

Це той мінімум інформації, без якого вам не обійтися. Структура нашого сайту суттєво розширює ваші можливості. Ви можете доповнити текст фотоматеріалами і докладним описом всіх переваг запропонованого вами варіанту житла. Це може бути перелік об'єктів інфраструктури, наявність автостоянки або можливість оренди гаража, відеоспостереження або присутність консьєржа в під'їзді.

Купівля продаж квартир без поередників потребує певних знань специфіки ринку нерухомості, і максимальна інформативність оголошення відноситься до їх числа. Наш сайт – це своєрідний віртуальний майданчик для зустрічі зацікавлених сторін – продавця і покупця. До цієї зустрічі краще підготуватися заздалегідь. Ви можете проаналізувати розміщені на сайті оголошення, аналогічні вашому. Це дасть можливість більш точно визначитися з ціною і вивчити попит на нерухомість подібного класу.

Ніж наш сайт приваблює потенційних покупців

Оголошення про продаж квартир без посередників завжди привертають більшу кількість покупців. Адже численні посередницькі структури черпають інформацію в основному з інтернету, але на відміну від нашого сайту, продають її за гроші. Питається, навіщо платити за те, що можна отримати безкоштовно. Цим і керуються люди, завданням яких є придбання житла: продаж кімнат, окремих квартир або будинків.

Перед тим, як розмістити свою пропозицію на дошці оголошень, рекомендуємо вам вивчити наявні на сайті зустрічні оголошення про купівлю житла. Цілком можливо, що пропонований вами варіант ідеально відповідає запитам одного або кількох потенційних покупців. Проаналізувавши підвищений попит на пропозиції, схожі з вашою, ви можете влаштувати своєрідний аукціон і продати вашу нерухомість з максимальною вигодою для себе. Подайте оголошення про продаж квартири на нашому сайті і ви в найкоротші терміни переконаєтеся в правильності цього рішення.

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Нерухомість Продаж квартир

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 65

« Перед 1 2 3 4