• Продаж квартир
Вся Україна
Новий будинок Вторинка

Еліт-клас Бізнес-клас Економ-клас Сталінка Покращена Хрущовка Малогабаритне
Суміжні Роздільні Суміжно-роздільні

Продаж квартир: Вторинка

Доступний варіант вирішення проблеми з житлом

При інвестуванні коштів у нерухомість існує певна доля ризику. Продаж квартир в новому будинку на ранній стадії будівництва привабливий за ціною, але в деяких випадках може спричинити проблеми. Вони можуть виражатися у несвоєчасному введенні об'єкта в експлуатацію, у несумлінному ставленні підрядників, у збільшенні вартості житла.

Продаж житла на вторинному ринку приваблює потенційних покупців в першу чергу своєю конкретикою. Будинок вже давно побудований, відповідно відпадають проблеми з введенням в експлуатацію всіх комунікацій. При бажанні покупець може ознайомитися з технічним станом будівлі і навіть познайомитися з майбутніми сусідами. Вирішальним фактором є і більш доступна ціна нерухомості на вторинному ринку.

Життєві обставини, що стали причиною продажу квартири можуть бути самими різними, і покупець може використувати їх у своїх інтересах. Комусь терміново потрібні гроші, хтось змушений змінювати місце проживання або хоче поліпшити свої житлові умови. Часто в таких випадках вартість об'єкта продажу занижується з-за обмеженого часу на вирішення цих завдань. Найбільш ефективним способом купівлі-продажу житла на сьогодні вважаються Web-борди з безкоштовними оголошеннями. Користуючись послугами нашого інтернет-ресурсу, ви в найкоротші терміни вирішите свої житлові проблеми.

Як привернути увагу потенційних покупців

Коротке і безлике оголошення продаж квартир вторинка може загубитися на тлі аналогічних пропозицій, розміщених на веб-борді. Постарайтеся зробити так, щоб текст вашої комерційної пропозиції з перших рядків привернув увагу потенційних покупців. Оголошення повинне містити конкретні дані:

  • загальна та житлова площа;
  • поверх квартири і поверховість будівлі;
  • стан ремонту;
  • наявність в прилеглому районі об'єктів інфраструктури тощо.

Прикладені фотографії інтер'єрів кімнат повинні бути зняті у вигідних ракурсах. Якість знімків теж має значення. Оголошення повинно містити ключові для пошуковика слова. Якщо у вас виникнуть в цьому плані якісь труднощі, то ви можете звернутися за допомогою до служби підтримки сайту. За надані на нашому Web-борді послуги вам не доведеться платити. При цьому ефективність цього способу активних продажів набагато вище реклами в друкованих ЗМІ або по телебаченню.

Використовуйте можливість активного пошуку через Інтернет

Для тих, кого цікавить купівля квартир на вторинному ринку наш сайт не менш зручний і необхідний. Ви можете скористатися нашими послугами в будь який час доби, включаючи вихідні та святкові дні. При складанні запиту необхідно вказати цінові рамки нерухомості, які вас задовольнять, район місця її розташування, вказати, що послуги посередників вам не потрібні тощо.

Це допоможе вам проводити активний цільовий моніторинг різних варіантів, запропонованих на сторінках сайту. Вести переговори можна відразу по декільком об'єктам продажів. А тепер уявіть, скільки часу та коштів вам довелося б витратити на це, користуючись колишніми формами купівлі-продажу житла. Співпраця з нашим сайтом є запорукою успішного вирішення завдань, що стоять як перед продавцем, так і перед покупцем об'єктів нерухомості.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 37

« Перед 1 2