• Програмне забезпечення
Вся Україна
Антивіруси Операційні системи Серверне САПР СУБД Бухгалтерія Перекладачі і словники Офісні програми Системні утиліти Мультимедіа ЗА для КПК Розпізнавання тексту Навігаційне ПЗ Інше
Carte Blanche Luxena Navitel

Навігаційне ПЗ – купівля і продаж б/в

Навігаційне ПЗ - завжди в потрібному місці

Навігаційне ПЗ б/в – це саме те, що обирає більшість покупців. Програма, якої вже користувалися, є нічим не гірше нової, але при цьому ціна на неї буде значно меншою. Більш того, більшість програм використовувалися не так довго, що підвищує їх цінність і якість. За допомогою навігаційного програмного забезпечення можна без проблем дістатися до пункту призначення з будь-якої точки країни. Особливо актуальним такий товар є для тих, хто планує відправитися в подорож або часто їздить у відрядження за кордон або на території країни. Придбати навігаційне ПЗ б/в за вигідною ціною можна на дошці оголошень zapp.ua.

Zapp.ua – місце зустрічі покупців і продавців

На сайті кожен покупець знайде саме той товар, який йому потрібен. Завдяки швидкому пошуку та зручній системі фільтрації знайти потрібний варіант можна за лічені хвилини. Ви можете обрати сортування від дорогих до дешевих, або від дешевих до дорогих – вибір за покупцем. Асортимент пропозицій найрізноманітніший – від нових до б/в додатків. У свою чергу кожен продавець може дати оголошення «продам навігаційне ПЗ», яке оформляється по конкретній формі.

Зв'язок між покупцем та продавцем здійснюється без посередників безпосередньо за допомогою мобільного телефону або електронної пошти. Завдяки такій особливості вартість товарів на порядок знижена. Попередньо всі оголошення перевіряються, щоб не було порушень прав покупця. Інтерфейс на сайті доступний і зрозумілий навіть для користувачів-початківців, тому кожен зможе без проблем знайти оголошення навігаційного ПО.

Як продати і придбати на сайті zapp.ua

Користуватися інтернет-ресурсом дуже зручно. Покупки в інтернеті онлайн з кожним днем стають все більш і більш популярними, оскільки для цього не потрібно виходити з дому і витрачати неймовірну кількість часу. Асортимент товарів, запропонованих в інтернеті насправді вражає: САПР, СУБД, ПО для КПК, Перекладачі та словники, тому обрати є з чого. Продаж навігаційного програмного забезпечення здійснюється за допомогою оформлення оголошення, яке заповнюється за певною формою. 

Віртуальна дошка оголошень zapp.ua надає безліч переваг і покупцям, і продавцям:

  • моніторинг цін на навігаційне ПЗ;
  • широкий асортимент програмного забезпечення;
  • прямий зв'язок з продавцем без будь-яких посередників;
  • зручне оформлення, категорії, підкатегорії і система фільтрації;
  • продаж навігаційного ПЗ б/в і нових товарів.

Швидке і вигідне придбання в інтернеті – це реально завдяки віртуальному торгівельному майданчику zapp.ua. Придбання в інтернеті онлайн – це мінімум витрат з вашого боку. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення