• Програмне забезпечення
Вся Україна
Антивіруси Операційні системи Серверне САПР СУБД Бухгалтерія Перекладачі і словники Офісні програми Системні утиліти Мультимедіа ЗА для КПК Розпізнавання тексту Навігаційне ПЗ Інше
Acer Asus D-link Dell Hewlett Packard Lenovo Microsoft MSI Symantec Toshiba

Операційні системи – купівля і продаж б/в

Вигідне придбання операційних систем

Придбати нову або придбати операційну систему б/в – це найкращий варіант для збереження комп'ютера, оскільки викачані піратським способом оболонки для роботи персональних пристроїв можуть містити:

  • заборону на встановлення корисних оновлень системи;
  • руйнуючі техніку віруси;
  • рекламні програми, що уповільнюють роботу пристрою.

Настільні комп'ютери або ноутбуки використовують для своєї роботи спеціальні оболонки - операційні системи. Їх зазвичай встановлюють при придбанні обладнання. Через деякий час перед користувачем постає питання перевстановлення ОС для відновлення стабільної роботи комп'ютера, доступу до створених файлів, комфортної роботи користувача з даними.

Ефективна робота комп'ютера

Придбати операційні системи допоможуть оголошення в інтернеті, де користувачі пропонують за невелику ціну вже придбані раніше програмні продукти. Крім операційної оболонки пропонуються і офісні пакети програм для написання текстів, роботи з таблицями і базами даних. Ліцензовані офісні програми завжди затребувані для роботи, оскільки дозволяють користувачеві відчувати впевненість в працездатності системи, що обслуговує офіс і створює необхідні документи, в тому числі:

  • важливі бухгалтерські дані;
  • ділові розрахунки і проекти;
  • листування з державними органами і комерційними партнерами.

Придбання готових пакетів для встановлення, дозволить мати в розпорядженні резервну копію випробуваної операційної системи, яка у потрібний момент врятує накопичені важливі дані.

Продаж операційної системи через офіційний сайт або фірмову точку не завжди найвигідніший спосіб придбання. Це досить дороге задоволення, яке не завжди окупається. Фірмові придбання пропонують високу ціну продукту, а також прагнення продавців запропонувати найсучасніші технологічні розробки. Оновлення продуктів відбувається в ногу із зростанням ресурсів комплектуючих.

Старі, але здатні працювати комп'ютери

Новітні програмні оболонки добре поєднуються з високошвидкісним обладнанням, але операційні системи б/в добре впораються з працюючим, але не новим пристроєм. Домашній комп'ютерний парк не завжди вдається наситити новинками. Не кожна фірма купляє постійно технологічні новинки року. Тому пошук програмного забезпечення і операційної оболонки для реально працюючого обладнання стає проблемою для користувачів. Оголошення, де звучить пропозиція про те, що компанія або фізична особа продає операційну систему, виявляться рятівним колом для налаштування домашнього або офісного обладнання. На сайті zapp.ua можна знайти безліч подібних пропозицій. Залишиться лише знайти знавця IT-технологій для завершення налаштування комп'ютерів і укладення договору для обслуговування.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення