• Програмне забезпечення
Вся Україна
Антивіруси Операційні системи Серверне САПР СУБД Бухгалтерія Перекладачі і словники Офісні програми Системні утиліти Мультимедіа ЗА для КПК Розпізнавання тексту Навігаційне ПЗ Інше
Перекладачі Словники
ABBYY PROMT Trident Пролінг

Перекладачі і словники – купівля і продаж б/в

Перекладачі та словники, які можна взяти із собою

Погодьтеся, що бувають випадки, коли з голови «вилетіло» як необхідно писати те чи інше слово. Також в зв'язку зі швидким прогресом і розвитком світу, часто можна почути нове і незнайоме слово, без розуміння значення якого важко підтримувати подальшу розмову і висловлювати свої думки співрозмовнику. У такій ситуації вашим помічником може стати електронний словник.

А якщо ви їдете в іншу країну, то перше, що потрібно із собою взяти – перекладач. Це не означає, що в сумку потрібно поміщати важку і об'ємну книгу. У століття технологій були придумані зручні електронні перекладачі, які не займають багато місця у валізі, які легко можна взяти із собою в будь-яку подорож. Перекладачі і словники зможуть виручити вас в будь-який час доби. Їх ви можете завантажити на свій смартфон, ноутбук або планшет. Все залежить від ваших потреб.

Ідеальне місце для покупок – платформа Zapp

Дуже актуальне питання, де і як можна придбати перекладачі і словники? На безкоштовному майданчику zapp.ua існує безліч пропозицій з їх продажу. Підбір може здійснюватися за заданими вами критеріями. При цьому ви можете вказати навіть область, в якій знаходиться продавець. При виборі таких універсальних помічників звертайте увагу на характеристики, і вивчайте опис. Також перевірте сумісність версії перекладача або словника з вашим пристроєм.

Продаж перекладачів та словників здійснюється на зазначеному сервісі без несення будь-яких витрат. Весь процес досить простий: продавець викладає оголошення на ресурсі, а потенційні клієнти переглядають і вивчають його 24 години на добу. Реальний покупець безпосередньо пов'язується з власником і домовляється про майбутню угоду.

Приємні бонуси

Багато сучасних "помічників" із Програмного забезпечення оснащені зручними доповненнями. Наприклад, наявність вбудованого режиму навчання. З його допомогою можна розширювати і закріплювати свій словниковий запас. Також в останніх версіях програм передбачається зручний інтерфейс. Користувачі, напевно, оцінять таку функцію, як пошук конкретного слова в усьому тексті.

Для вашої зручності словник може бути оснащений синонімами і базами готових пропозицій. Так можна перевірити правильність використання тих або інших слів при розмові. Також однією із затребуваних функцій є аудіо відтворення слів, словосполучень і речень. Всі ці і багато інших функцій можна знайти в словниках та перекладачах.

Перекладачі і словники, оголошення з продажу яких розміщені на даному сайті, знаходяться в різному ціновому діапазоні і підійдуть абсолютно для будь-якого гаманця. Ви можете спробувати поторгуватися і знизити ціну. Таким чином, вигода буде і для вас, і для продавця. Щоб відразу знайти необхідне оголошення, можна скористатися пошуковим рядком, вказавши такі параметри:

  • виробник;
  • версія продукту;
  • наявність ліцензії;
  • форма поставки;
  • мова;
  • стан.

Продаж перекладачів і словників – ця послуга в наш час є однією з найбільш популярних і актуальних. Адже з упевненістю можна сказати, що сучасний словник і перекладач допоможуть оволодіти базовим рівнем будь-якої мови.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення