• Програмне забезпечення
Вся Україна
Антивіруси Операційні системи Серверне САПР СУБД Бухгалтерія Перекладачі і словники Офісні програми Системні утиліти Мультимедіа ЗА для КПК Розпізнавання тексту Навігаційне ПЗ Інше
ABBYY I. R. I. S.

Розпізнавання тексту – купівля і продаж б/в

Розпізнавання тексту – необхідний інструмент для роботи

Програми розпізнавання тексту б/у – це важливе програмне забезпечення, яке необхідно людям, які працюють з текстами, оскільки це допоможе їм заощадити час обробки тексту. Більш того, придбання вживаного програмного забезпечення обійдеться куди дешевше, ніж придбання в магазині. За допомогою таких програм можна текст у форматі pdf переробити у текст Word автоматично за кілька хвилин. Більшість таких програм працюють з текстами на різних мовах. Придбати програми розпізнавання тексту б/в можна на дошці оголошень zapp.ua.  Купівля на віртуальній дошці оголошень обійдеться куди дешевше, оскільки зв'язок відбувається безпосередньо з продавцем.

Переваги придбання на платформі zapp.ua

Сьогодні більшість людей воліють робити покупки в інтернеті онлайн, оскільки це максимально зручно. Не потрібно виходити з дому, необхідно приділити всього кілька хвилин, а асортимент товарів представлений найрізноманітніший. На сайті можна знайти саме той варіант, який підійде. Дошка оголошень zapp.ua з'єднує покупців і продавців безпосередньо без будь-яких посередників, що значно знижує вартість програмного забезпечення. У чому переваги придбання і продажу на сайті:

  • продаж програм розпізнавання текстів б/в і нових;
  • моніторинг цін на сайті;
  • швидкий пошук і зручна система фільтрації запитів від дешевого до дорогого і від дорогого до дешевого;
  • прямий зв'язок покупця і продавця без будь-яких посередників;
  • безліч оголошень, оформлених в одній формі.

Придбання б/в товару також надає можливість заощадити кошти, при цьому електроніка нічим не відрізняється від нового товару окрім ціни. Більш того, безліч програмних забезпечень використовувалися недовго, що підвищує їх цінність.

Особливості дошки оголошень Zapp

Щоб уникнути порушення прав споживачів, всі оголошення програми розпізнавання текстів проходять перевірку. Віртуальний торгівельний майданчик є привабливим місцем як для покупців, так і для продавців. Зв'язок між продавцями і покупцями прямий без посередників за допомогою телефону або електронної пошти. Ціни на товари найрізноманітніші – від низьких до високих цін за новий товар. Завдяки роботі без посередників вартість програмного забезпечення істотно знижена. За допомогою зручної системи сортування кожен покупець має можливість швидко знайти оголошення «продам програми розпізнавання текстів», яке підходить не тільки за характеристиками, але і за ціною. Дошка оголошень значно спростить процес пошуку і придбання необхідних товарів, оскільки від вас вимагається мінімум часу і зусиль. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення