• Програмне забезпечення
Вся Україна
Антивіруси Операційні системи Серверне САПР СУБД Бухгалтерія Перекладачі і словники Офісні програми Системні утиліти Мультимедіа ЗА для КПК Розпізнавання тексту Навігаційне ПЗ Інше
Autodesk, Inc Corel ZWSOFT

САПР – купівля і продаж б/в

Створюємо, проектуємо, заробляємо із САПР

Створення та продаж систем автоматизованого проектування прийшло в життя конструкторів і проектувальників ще у 80-ті роки минулого століття. Ці програмні продукти відрізнялися складністю управління і не завжди були зручні для практичного застосування. Але вони допомагали і допомагають проектувальникам:

  • автоматизувати нудні математичні розрахунки;
  • знизити час на розробку деталі або вузла;
  • збільшити швидкість роботи конструкторського бюро або окремого конструктора.

З 80-х років відбулася революція в технологіях Програмного забезпечення. Створити і продати систему автоматизованого проектування тепер під силу спеціалізованим потужним компаніям. Це в свою чергу дозволило прискорити створення промислової продукції на всіх рівнях: від космічних кораблів до іграшкових автомобілів.

Різновиди САПР

САПР сьогодні – це цілий спектр складних і багатофункціональних програмних продуктів:

  1. CAD – моделювання в дво- та тривимірному просторі деталі, вузла, продукту, організація всього пакету для виробництва: технологічні карти, креслення, інше;
  2. CAE – автоматичний розрахунок властивостей деталі або вузла, перевірка його на віртуальному випробувальному стенді;
  3. CAM – поєднання технологічної та конструкторської документації з фізичними носіями виготовлення продуктів – верстатів і ліній з числовим програмним управлінням (ЧПУ).

Головне завдання САПР - це допомогти зробити продукт вчасно і необхідної якості. САПР б/в цілком підійде для виконання цього завдання. Тим більше, що деякі підприємства реформуються, закриваються, змінюють цілі і завдання, а недешеве конструкторське, технологічне Серверне ПЗ залишається незатребуваним.

Технологічні програмні продукти – це не завжди новинки. Для об'єктивної оцінки потреб у забезпеченні програмними продуктами виробництва потрібен погляд фахівця. Далеко не завжди варто підлаштовуватися під модні течії і ризикувати великими фінансовими вкладеннями. Придбати САПР б/в цілком під силу навіть невеликій компанії або приватному підприємцю для старту роботи або технологічного забезпечення вже діючої фірми.

Автоматизуємо планування

Унікальні продукти є і в цьому, здавалося б, давно вивченому інженерами і розробниками, програмному середовищі. Новацією, що успішно розвивається і має численні програмні рішення, є CAPP — автоматизований спосіб планового проектування техпроцесів для гнучкого поєднання «CAD + CAM». Придбати такі спеціалізовані САПР вивчивши оголошення в інтернеті навряд чи вдасться відразу. Але поставивши перед собою мету, цілком можливо придбати за подібною ціною комплекс продуктів, до складу яких нерідко входить CAPP та інші компоненти автоматизованого проектування.

Робота фірми за допомогою САПР може бути спрямована на швидке та якісне виробництво власних продуктів. У свою чергу вартість цієї продукції регулюється собівартістю і товарною націнкою, яка може встановлюватися компанією на свій розсуд.

Використання САПР збільшує економічну стійкість фірми, а в разі перепрофілювання компанії, САПР можна продати як у б/в варіанті, так і в комплекті з іншими програмними продуктами.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення