Самець Самка

Купівля та продаж Птахів

Птахи в житті людини

Існують види, які людина тримає в своєму житлі для краси: різноманітні павичі і фазани. Є такі, що вміють співати і говорити: всякого роду канарки, жайворонки та розмовляють папуги. Окрему нішу займають любителі розведення голубів поштових та декоративних порід. І, звичайно ж, люди займаються розведенням та вирощуванням птахів для отримання яєць і м'яса, а також пуху і пір'я. Існують спеціально виведені породи під конкретні цілі людських потреб. Все, що пов'язано з цим родом діяльності, пов'язане з певними труднощами. Хтось шукає, де придбати птахів, комусь необхідно продати готову продукцію. Останнім часом для організації угод між покупцем і продавцем створюються торгівельні інтернет-майданчики.

Що ефективніше для продажу: свій сайт чи дошка оголошень Zapp?

З кожним днем онлайн торгівля набирає все більших обертів. При цьому кожен обирає для себе найбільш прийнятні ресурси: створюють власні сайти або ж користуються послугами віртуальних торгівельних майданчиків.

Переваги свого сайту:

  • що хочу те і роблю;
  • розміщені тільки свої оголошення про продаж домашньої птиці;
  • відсутність конкуренції.

Недолік лише один: придбати домашніх птахів не вийде. Сайт, якщо користувач не знає точної адреси, знайти практично неможливо. Це дуже маленький магазинчик у величезному мегаполісі. Крім того свій сайт вимагає визначених фінансових вкладень.

Переваги використання торгівельного майданчика Zapp:

  • можливість безкоштовно розміщувати оголошення про продаж домашньої птиці;
  • торгівельний майданчик знаходиться потенційним клієнтом не за адресою в мережі, а за пошуковим запитом;
  • весь товар, завдяки зручним фільтрам, розташовується там, де його будуть шукати;
  • хороша рекламна підтримка, завдяки власному штату кваліфікованих інтернет-фахівців.

В порівнянні з маленьким магазинчиком у великому місті, віртуальний майданчик Zapp — це великий і зручний ринок, на якому в секторі, де знаходяться тварини, в рядах по продажу птахів у вас свій лоток, навколо якого ходять натовпи покупців, націлених на операцію з придбання саме птахів. Розміщуйте оголошення про продаж домашньої птиці на вигідних для вас умовах.

Продавайте там, де купують

Для покупців, коли відбувається продаж птахів у великому асортименті, існує безліч варіантів придбання більш підходящого екземпляра, ніж при придбанні в одному місці без права вибору. Так само тут завжди можна поторгуватися. Іноді домашні птахи безкоштовно можуть бути віддані в хороші руки. Сервіс Zapp є ефективним і простим у використанні ресурсом, який допоможе легко придбати чи збути необхідні товари.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1