Амадини Врановые птиці В'юркові Голуби Дятловые Канарки Курообразные Павичі Співочі птахи Пирруры Папуги Соколи Фазани Цесарки Щиглики Інше
Діамантова Гульда Зебровые амадіни Красноголовная попугайная Красногорлая Острохвостая трав'яна Малювання Японські Інше
Самець Самка

Птахи: Амадини – купівля і продаж

Амадіни – забавні і яскраві птахи

Птахи з яскравим оперінням дуже забавні і веселі. Вони теплолюбні, не переносять холоду і протягів, що варто обов'язково враховувати при покупці. Розкішні Амадіни, яких легко купити на порталі Zapp, можуть захворіти від перенесеного стресу. Їх бажано берегти від різкого і гучного шуму. Ретельно стежити за харчуванням, адже від цього залежить їх здоров'я і тривалість життя. Щоб пір'я не втратило свою барвистість, улюбленців необхідно тримати близько до вікна, адже вони не можуть перебувати в напівтемному приміщенні. Перш, ніж придбати тропічних птахів, варто уточнити їх різновид у реалізатора, по можливості проконсультуватися з фахівцем.

Особливості екзотичних пернатих

На майданчику zapp.ua легко купити Амадинів, оголошення можна побачити в розділі «Птахи». Однак не поспішайте купувати улюбленців, бажано уважно їх розглянути. Вони не повинні бути млявими, переляканими, погано їсти. Забарвлення у дівчаток не таке яскраве, як у хлопчиків, але занадто бліді пір'я – привід знайти іншого продавця. Спитайте у нього про особливості догляду, чим і коли краще годувати, яку клітину підібрати. Обов'язково поцікавтеся про можливі захворювання, щоб оперативно зреагувати і звернутися до ветеринара (орнітолога). Досвідчений разводчик із задоволенням поділиться контактами хорошої ветклініки, тоді ви не будете похапцем шукати фахівців для хворого вихованця.

Види пернатих

Якщо ви не знайшли підходящу птицю, не варто засмучуватися: краще оформити оголошення «куплю Амадина» на майданчику zapp.ua. В описі варто вказати різновид кольорових створінь, а також стать, вік та інші нюанси.

Про якого вихованця ви мрієте?

  1. Японська - виглядає непоказно: верхня частина темно-коричнева або рудувата зі світлим животиком. Двох чубатих особин небажано брати для розмноження через генетичну несумісність. Прекрасно уживаються з іншими пернатими, але для розведення парі бажано виділити окреме житло.
  2. Зеброва - заворожує різким голосом, що нагадує нявкання кішки, і строкатим пір'ям. Самці можуть бути агресивними по відношенню до інших пташок.
  3. Побачивши публікацію «продам Амадинов Рисовок», не поспішайте бігти за цікавим вихованцем. Краще заздалегідь запастися просторим вольєром, адже вони досить великі. Погано уживаються з іншими красенями, більш дрібними, можуть їх травмувати.
  4. Гульда – вимогливаий птах, відрізняється різноманітним оперінням. Вона буває блакитною, жовтоїю, помаранчевою. У приміщенні не повинно бути вогкості, а в період линьки сухого повітря. Перебірлива в їжі, часто хворіє, нерідко відмовляється годувати пташенят. Вона дуже красива, миролюбна, швидко звикає до людини, як і Вранові. Якщо правильно доглядати, то створіння подарує масу позитивних емоцій.

Зустрівши публікацію «продам Амадинів», зверніть увагу на цих цікавих пташок. Постарайтеся створити максимально прийнятні умови для їх проживання.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення