Амадини Врановые птиці В'юркові Голуби Дятловые Канарки Курообразные Павичі Співочі птахи Пирруры Папуги Соколи Фазани Цесарки Щиглики Інше
Аахенські дутиши Лелечі Акерманський Армавирские бойные Вильнювские цветнобокие Курські турмани Павині Статні Якобины (париковые голуби) Інше
Самець Самка

Птахи: Голуби – купівля і продаж

Голуби – горді птахи з розкішним оперінням і поставою

Птахи дивують своєю поставою, оригінальним забарвленням і зовнішнім виглядом. Виходячи з породи, на лапках можуть рости пір'я, а на голові – чубчик. Цікаво виглядає павиний хвіст, особливо чорного кольору, коли саме створення біле. На zapp.ua можна за помірну вартість купити Голуба, оголошення виставляють досвідчені заводчики або любителі. Однак не варто поспішати з покупкою. Бажано визначитися, з якою метою ви вирішили придбати вихованця: на розведення, для себе, на подарунок. Є кілька типів створінь: спортивні, м'ясні і декоративні. У кожного свої нюанси по догляду, харчування, а також різні критерії вибору.

Різновиди птахів:

  1. Спортивний Бельгійський вважається одним з кращих поштових красенів. Особливості: висока швидкість, як у Дятлових створінь, відмінна орієнтація в просторі, шовковисте пір'я, широкі груди.
  2. Декоративний Барб. Виключно однотонне оперіння, навколо очей своєрідні нарости. У них короткий дзьоб, а лоб широкий.
  3. Якщо ви не знайшли Богемскую Космоногу Ластівку, створіть оголошення «куплю Голуба». На її лапах і крилах своєрідна розмальовка у вигляді шахової дошки. На ніжках ростуть розкішні пір'я.
  4. У Кучерявого голуба дивовижне кучеряве пір'я. Воно неймовірно красиве, незалежно від забарвлення.

Де підшукати чудового птаха?

Перш, ніж зв'язатися з продавцем, бажано визначитися з породою і проконсультуватися з фахівцями. За красенями нелегко простежити під час шлюбних ігор, тому іноді можна взяти нечистокровну птицю. Побачивши публікацію «продам Голубів», уважно придивіться до фотографії. Зверніть увагу на чистоту вольєра, наскільки він доглянутий і просторий. Домовтеся про зустріч з заводчиком у вихідний день, щоб не поспішаючи вибрати хорошого вихованця. Він не повинен бути млявим, без апетиту, з стирчачім пір'ям, кульгавим. Попросіть показати його ближче, розправте крила, окиньте поглядом лапки, дзьоб, область під хвостом. Якщо ви помітили присутність комах, краще відмовитися від придбання і пошукати іншого продавця.

У улюбленців можуть бути не тільки кліщі та воші. На жаль, Голуби, яких легко купити на майданчику Zapp, можуть переносити багато небезпечних вірусних захворювань. Буде спокійніше, якщо ви попросите показати відповідну документацію: дозвіл про розведенні, ветеринарний висновок, а для м'ясних порід – сертифікат якості.

Як вести справи з покупцями

На порталі zapp.ua можна не тільки створити публікацію, але і вигідно прорекламувати її за низьку вартість. Досить натиснути відповідну кнопку в блоці «Продати швидше», щоб виділити оголошення кольором, зробити топовим або підняти догори.

Щоб запобігти неприємній ситуації, при зустрічі з покупцем краще більш докладно розповісти, як доглядати за вихованцями в зимовий та літній період, чим годувати. Не буде зайвим дати контакти хорошої ветеринарної клініки, якщо людина з вашого міста. Звичайно, продаж Голубів пройде успішно, якщо ви допоможете підібрати клієнту розкішного красеня.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення