Амадини Врановые птиці В'юркові Голуби Дятловые Канарки Курообразные Павичі Співочі птахи Пирруры Папуги Соколи Фазани Цесарки Щиглики Інше
Американський сінгер Арлекіни або рябі Біла Бельгійська співоча канарейка (ватершлягер або малінуа) Горбаті Жовта Зелена Іспанська співоча канарейка (тимбрадос) Червоно-муарова Кучеряве Німецька співоча (Гарцский роллер) Помаранчева Розписні Російська канарейка (овсяночного наспіву) Сіра Фігурні Чубаті Чубата Інше
Самець Самка

Птахи: Канарки – купівля і продаж

Канарки – грайливі і красиві пернаті вокалісти

Птахи вражають своїм мелодійним і дзвінким співом, красивим оперенням, грайливістю. Вони швидко звикають до людей: можна привчити сідати на руку, якщо запастися терпінням. Побачивши публікацію на ресурсі Zapp «продаж Канарок», не поспішайте бігти до заводчика. Краще детальніше дізнайтеся про вихованця, визначтеся з видом, не буде зайвою консультація з фахівцем. Підшукайте гарну клітку і різні пристосування: годівницю, купальню, жердочки і т. д.

Різновид пернатих співаків

Звичайно, Канарки, яких можна купити за помірну ціну на порталі Zapp, відрізняються за зовнішнім виглядом, кольором, особливостями догляду і т.д. Бажано відразу визначитися з породою, а потім шукати досвідченого продавця.

Які бувають красені?

  1. Горбаті (Шотландська, Японська, Бельгійська та інші підвиди) досить великі (до 22 см). Тіло у них перебуває у вертикальному положенні, а шию вони смішно вигинають, немов під час поклону.
  2. Кучеряві (Паризькі Сурмачі, Італійські Жиббери, Фіоріно і т. д.) мають завитки в області грудки. Проте вони дуже примхливі і вимогливі, особливо в харчуванні, тому старанно вивчіть їх раціон.
  3. Фігурні (Бордер, Норвичска, Йоркширска, Бернська пташка та ін) відрізняються незвичайним виглядом. Щоб продаж Канарок пройшов благополучно, зверніть увагу на пір'я. Шовковисте пір'я повинно щільно прилягати до тулуба, через що поверхня тільця виходить рівною. Забарвлення може бути зеленим, жовтим, білим, коричневим. Улюбленці бувають з подовженою фігурою, більш кремезні і навіть з чубком.
  4. Розписні. Особливо цінуються створіння Лізард саме золотистого кольору з жовтогарячим відтінком.
  5. Чубаті можуть бути невеликими (Глюстерська) або досить великими (Ланкаширська).
  6. Кольорові заворожують незвичайною колірною гамою: рожеві, жовті, помаранчеві, червоні, зелені і т. д.

Якщо ви не знайшли улюблену птицю, створіть оголошення «куплю Канарку». З вами обов'язково зв'яжеться реалізатор і запропонує своїх вихованців. Не залежно від яскравості і відтінку оперіння, деякі красені можуть змінювати колір протягом всього життя. Пам'ятаєте, що живлення також впливає на забарвлення вихованців, тому варто строго дотримуватися рекомендацій фахівців.

Як придбати чи продати крилату красуню

Досвідчені заводчики не рекомендують робити покупку похапцем. Варто заздалегідь домовитися про зустріч, вибравши вихідний день, і спокійно вибрати свою співочу пташку. Зверніть увагу на зовнішній вигляд, активність, апетит. У створінь не повинні стирчати пір'я, якщо це не відповідає породі. Кульгавість, каламутні очі і млявість – привід для пошуків іншого улюбленця.

Перш, ніж купити Канарку, оголошення можна знайти на порталі zapp.ua, дізнайтеся у продавця про особливості догляду.

  1. Яку клітину придбати: розмір, відстань між прутами, аксесуари для корму, воду, купання.
  2. Як доглядати за пташенятами та батьками під час висиджування яєць. Які матеріали підготувати для будівництва гнізда, а що не можна кидати, щоб красені не подавились.
  3. Як і чим годувати. Пам'ятайте, що вихованців не можна залишати без їжі навіть на одну годину.
  4. Як прибирати клітку, чим дезінфікувати, особливо перед появою потомства. Така процедура дозволяє захистити всіх тварин від інфекцій, навіть Куроподібних.

На zapp.ua легко прорекламувати свою публікацію за сущі копійки. На правій стороні сторінки знаходиться спеціальний блок з кнопками. З його допомогою можна виділити оголошення «продати Канарок» кольором або зробити топовим. Обов'язково виставте фотографії, адже покупець повинен з першого погляду полюбити красеня. В особистому повідомленні можна вислати відео птиці або показати по скайпу, якщо людина знаходиться в іншому місті. Поясніть, як правильно перевести птицю, щоб вона не захворіла після дороги.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення