Амадини Врановые птиці В'юркові Голуби Дятловые Канарки Курообразные Павичі Співочі птахи Пирруры Папуги Соколи Фазани Цесарки Щиглики Інше
Аргус малайська Білочеревого рябок Глухар Гокко Індик Каліфорнійський чубатий переспівав Китайська курка Курка Лафайета Чагарникова курка Рябчик Сіра куріпка Кавказький Тетерев Турач, франколин Інше
Самець Самка

Птахи: Курообразные – купівля і продаж

Куроподібні: як правильно купувати птицю

Птахи відрізняються великим кремезним тілом, сильними лапами, невеликими крилами. Вони ведуть наземний спосіб життя, адже не здатні довго літати, крім Перепелів і Білих Куріпок. На zapp.ua нескладно купити Куроподібних, оголошення створюють як аматори, так і професійні розводчики. Перед придбанням бажано визначитися з різновидом домашніх вихованців, їх вік і стать, скільки особин ви плануєте взяти. Попередньо підготуйте місце, створіть необхідні умови для вигодовування або розмноження. Це може бути закритий або відкритий вольєр з жердинками, годівницями, ємностями для пиття та іншими аксесуарами.

Різновиди пернатих 

Щоб не помилитися з покупкою, варто уважно оцінити свої фінансові можливості, особливості харчування і догляду за вихованцями. Побачивши публікацію «продам Куроподібних», не поспішайте телефонувати реалізатору. Подумайте, для якої мети ви берете птахів: з урахуванням розведення та продажу (оптом, поштучно), для їжі або краси.

Види красенів вражають різноманітністю:

  • Фазани, Павичі, Білі і Сірі Куріпки, Перепела;
  • Тетерів, Глухар, Рябчик;
  • різні види курей (Леггорн, Кучинська Ювілейна, Джунглійові тощо);
  • Індики, Цесарки;
  • Улар, Кеклик.

Як вибирати птаха чи знайти покупця

Зідзвонюючись з продавцем, призначте день перегляду товару, тільки не в робочий день. Бажано оглянути вольєр, умови утримання пташок. Приміщення має бути доглянутим, комфортним і просторим. Перш, ніж купити Куроподібних, запитайте у реалізатора, як часто він проводить дезінфекцію, адже кожен разводчик повинен її робити в обов'язковому порядку. Уважно огляньте Фазанів і Куріпок, щоб не взяти хворобливе створення. Мляві, не активні, криві, обскубані істоти, що підтискають лапки і кучкуються – вагомі причини, щоб відмовитися від угоди. Якщо на тілі є висип, незрозумілі нарости або рани, відразу йдіть з вольєра, обов'язково вимийте руки з милом. Пам'ятайте, що птахи можуть переносити небезпечні віруси: пуллороз-тиф, колібактеріоз, пастерельоз, сальмонельоз і т. д.

Звичайно, щоб продаж Куроподібних пройшов більш успішно, бажано підготувати відповідні документи з розведення та продажу курей, куріпок, індиків та інших пернатих. Створюючи публікації на порталі Zapp, вкажіть цю інформацію в описі. Люди переживають за здоров'я своїх рідних, тому відразу оцінять ваш професійний підхід. Варто додати кілька фотографій, адже саме вони створюють перше враження про якість вашого товару.

Під час розмови більш детально розкажіть про харчування, догляд за птахами, про нюанси розмноження. Вкажіть на особливості породи, чому необхідно придбати красенів саме у вас. Якщо минув тиждень, а вам ще не подзвонили, не переживайте. Можна самому переглянути оголошення «куплю Куроподібних» і запропонувати бажаючим своїх пернатих. Постарайтеся прорекламувати свій товар у блоці «Продати швидше», ціна за таку послугу вас приємно здивує.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення