Амадини Врановые птиці В'юркові Голуби Дятловые Канарки Курообразные Павичі Співочі птахи Пирруры Папуги Соколи Фазани Цесарки Щиглики Інше
Белобровик Чубата синиця, або гренадерка Деряба Дрозд горобинник Дубровник Китайська чорноголова іволга Лапландський подорожник Синя птах, або ліловий дрозд Мухоловка-форель Звичайна горихвістка Звичайний повзик Вівсянка-ремез Співочий дрізд Строкатий кам'яний дрізд Річковий цвіркун Сірий кардинал, або червоноголовий кардинал Синій кам'яний дрізд Кобилочка солов'їна Чорний дрізд Інше
Самець Самка

Птахи: Співочі птахи – купівля і продаж

Співочі птахи – відмінний настрій протягом усього дня

Пернаті красені дивують веселим і дзвінким співом, яскравим забарвленням, оригінальним зовнішнім виглядом. Звичайно, кожен вид відрізняється розмірами, поведінкою, стресостійкістю, тому спочатку потрібно визначитися, якого саме вихованця ви бажаєте взяти. Перш, ніж купити співочих птахів, оголошення від продавців можна зустріти на інтернет-ресурсі zapp.ua, варто грамотно підготуватися до приїзду улюбленця.

Що необхідно знати про птахів

Перш ніж забрати вихованця в свій будинок, необхідно облаштувати йому затишне житло, подалі від протягів, запастися кормами. Обов'язково дізнайтеся, як правильно доглядати за вашим красенем, адже Амадини, Папуги та інші пернаті по-своєму вимогливі. Можна проконсультуватися з фахівцем, щоб придбати красеня дійсно тієї породи, яку запланували.

На що потрібно звернути особливу увагу?

  1. Харчування. Щоб співочі птахи, купити якіих просто на майданчику Zapp, не хворіли, потрібно правильно підібрати корм. Насіння конопель і соняшника можуть спровокувати появу сліпоти або зовсім погубити улюбленця. Вівсянки обожнюють просо, а Снігурі не відмовляться від горобини та калини.
  2. Клітка і вольєр. Пернатим необхідна свобода польоту, тому їх житло повинне бути просторим. Соловей, Жайворонок та інші вихованці під час переляку злітають вгору, тому з внутрішньої сторони клітку бажано обтягнути м'якою тканиною. Не забувайте про дезінфекцію, своєчасне прибирання. Якщо немає часу, краще пройти повз публікації «продам співочих птахів».
  3. Багато створінь не виносять холоду, на відміну від папуги Пиррура. Одні люблять приглушене світло, інших потрібно розміщувати біля віконця. Деякі види дуже полохливі, тому їх житло рекомендується підвішувати до стелі, вище росту господаря.

Як знайти свого вихованця?

 Вибір голосистих вихованців дуже великий:

  • Амадіни і Снігурі;
  • Варакушка і Зяблик;
  • Горихвістка і Клести;
  • Дрозди і Канарейки;
  • Дубонос і Жайворонок;
  • Свірістелі, Синиці і т. д.

У кожного представника своя форма тільця, колір оперіння, наявність чубчиків та інші нюанси. Це варто враховувати при огляді, тоді покупка і продаж співочих птахів пройде благополучно. Уважно огляньте крила, лапки і тулуб, придивіться, як розташоване пір'я. Воно не повинно стирчати в різні боки, або мати пробіли в деяких місцях. Не варто купувати красеня, якщо у нього занадто бліде забарвлення, він виглядає млявим, замученим, практично не літає, кульгає. Наявність вошей і кліщів – вагомий привід шукати іншого продавця.

Якщо ви не знайшли підходящий вид пернатого створіння, на платформі Zapp можна створити оголошення «куплю співочу птицю». До вас обов'язково звернуться реалізатори з принадними пропозиціями. В описі варто вказати різновид майбутнього улюбленця й інші нюанси: бажаний колір, розмір, стать і т. д.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Птахи Співочі птахи

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення