Амадини Врановые птиці В'юркові Голуби Дятловые Канарки Курообразные Павичі Співочі птахи Пирруры Папуги Соколи Фазани Цесарки Щиглики Інше
Амадин Амазон Ара Хвилястий Жако Какаду Корелла Лорі Нерозлучники Ожереловый Розелла Інше
Самець Самка

Птахи: Папуги – купівля і продаж

Папуга – цікавий друг і співрозмовник

Птахи відрізняються дружелюбністю, грайливим характером і високим інтелектом. Вони трохи хитрі, прекрасно розуміють людину, швидко до неї звикають. Заворожують яскравими забарвленнями, умінням копіювати звуки і мову. Звичайно, Папуги, яких можна купити на платформі Zapp, відрізняються розмірами, характером, формою тулуба. Краще заздалегідь визначитися з видом пернатих, дізнатися про нього більш докладно, включаючи харчування, виховання та облаштування клітини. А після прийти до продавця на оглядини, щоб переконатися в відмінності здоров'я майбутнього вихованця.

Уважно придивіться до красеня, візьміть його на руки. Якщо він не активний, кульгає, не співає, апетит повністю відсутній, пір'я скуйовджене, то краще відмовитися від покупки. У здорових особин крило не опущене, голова не притиснута до плечей, очі не каламутні, а яскраві і блискучі.

Види дивовижних представників фауни

Побачивши публікацію «продаж Папуг», не поспішайте бігти за вихованцем. Спочатку визначтеся, якого пернатого ви бажаєте придбати.

  1. Хвилясті заворожують дивовижними кольорами: фіолетовими, рожевими, зеленими, жовтими. Вони дуже допитливі і доброзичливі.
  2. Нерозлучників краще брати парою, адже вони не можуть перебувати без другої половинки. Можуть запам'ятати десяток слів, а також виконувати нескладні команди.
  3. Корелла вирізняється товариськістю, кокетливим чубчиком. Її тіло сірого відтінку, а голова – жовтого. Прекрасно уживається з іншими пернатими.
  4. Якщо вам не хочеться, щоб улюбленець літав по хаті, можна взяти Какапо, оголошення «купити Папугу» зустрічаються на zapp.ua. Зовнішнім виглядом він нагадує сову, веде нічний спосіб життя. Відрізняється слабкими крилами, тому зазвичай бігає і лазить по гілках і жердочках.
  5. Какаду заворожує розкішним чубчиком, швидко прив'язується до людини, як деякі види Соколів, обожнює танцювати, здатний заспівати пісеньку.

Не варто забувати про таких представників як Ара, Жако, Ожереловый, Комірцевий. Вони вражають яскравим і різнобарвним опірінням. Якщо ви не знайшли підходящого вихованця, можна створити оголошення «куплю Папугу». Бажано написати про свої уподобання, щоб продавець зміг запропонувати відповідне створеіння.

Як краще продати екзотичну птицю

Перш, ніж оформити публікацію, варто зробити кілька якісних знімків потомства. Зробіть акцент на кольорі пір'я, грайливій вподобі, статурі, потужному дзьобі. Не варто знімати, коли красень спить, інакше здасться, що він не зовсім здоровий. Обов'язково опишіть особливості характеру: батьки вміють співати, відрізняються гарним словниковим запасом, виразно розмовляють, чим люблять займатися. Під час оглядин розкажіть, як годувати, доглядати, якого розміру повинна бути клітка та інші важливі нюанси. Якщо вашу публікацію «продам Папуг» переглянуло мало людей, можна її прорекламувати. Зробіть її топовою, виділіть кольором або підніміть догори за невисоку вартість.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення