• Рептилії
Вся Україна
Аллигатори Амфібії Варани Веретеницы Гекони Змії Ігуани Каймани Крокодили Хамелеони Черепахи Інше (рептилії)
Самець Самка

Купівля та продаж Рептилій

Рептилії вдома – небезпечна екзотика

Вже давно нікого не здивуєш незвичайними домашніми тваринами. Для того, щоб утримувати домашніх рептилій необхідні спеціальні умови та догляд. Причому, до різних видів необхідний різний підхід. До того, кого тримають вдома можна віднести:

  • черепах;
  • ящірок;
  • змій;
  • крокодилів.

Особливості догляду та харчування

Найменш вимогливі до себе черепахи. До особливостей утримання відноситься наявність малопотужної ультрафіолетової лампи для сонячних процедур і створення умов для зимової сплячки. Будуть необхідні декілька коробок з сіткою і паперовою тирсою. Міняти кожен день воду і підгодовувати збалансованим харчуванням із зоомагазину. Для водних черепах необхідний звичайний акваріум з острівцем. Харчування необхідно купувати також готове.

Для утримання ящірок необхідний спеціальний тераріум. Одна стінка має бути частково зроблена з дрібної сітки, для хорошої вентиляції, і кількох ламп - одна для обігріву, а інша для ультрафіолету. У прохолодній частині необхідно встановити тарілку з водою. Раціон харчування включає в себе як тарганів і цвіркунів, так і для більш великих особин мишей і навіть курчат. Все залежить від виду і розміру ящірки. Новачкам рекомендується заводити травоїдних ящірок. У холодну пору року, вони, як і черепахи впадають у сплячку.

При бажанні завести змію, найбільшою помилкою є придбання її у невідомому місці у незнайомих людей. Тому домашніх рептилій придбати спонтанно не вийде. Змії дуже отруйні, швидко ростуть і при придбанні не в тому місці неможливо визначити розмір рептилії в майбутньому. Купуйте там, де здійснюється спеціалізований продаж рептилій при наявності всіх супровідних документів. Новачкам рекомендовано завести полоза. Доросла особина не більше півтора метри, менш агресивна і зуби менше, ніж в інших змій. Для придбання необхідних навичок це як раз те, що потрібно. В якості їжі їм підійдуть миші і невеликі яйця (перепелині). Утримувати вужа трохи складніше, так як для помешкання йому потрібен акватераріум і для харчування потрібні жаби. Якщо у будинку є теплокровні домашні тварини, то не слід заводити удава або пітона.

Що стосується утримання крокодилів, то тут все зрозуміло: маленьких крокодилів не буває. Мінімальний розмір дорослої особини близько півтора метра. Вони не приручаємі і не піддаються тренуванню. Годувати треба м'ясом. Для утримання необхідна пристойна територія з басейном (з відповідним підігрівом і фільтрацією води). І випускати із загородження не можна, так як буде погано і йому і вам.

Придбати домашні рептилії можна на zapp

Знайти оголошення про бажання продати або придбати рептилій можна на інтернет-майданчику zapp в розділі про продаж тварин. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і зручно працююча система фільтрів допоможе обрати саме те, що вам потрібно. Бажаємо вам подружитися з вашим вихованцем!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення