• Рептилії
Вся Україна
Аллигатори Амфібії Варани Веретеницы Гекони Змії Ігуани Каймани Крокодили Хамелеони Черепахи Інше (рептилії)
Бородавчастий китайський тритон Triton cristatus гребінчастий Cynops orientalis китайський краснобрюхий Линяющий древолаз Листолаз жахливий Мексиканський аксолотль Звичайний Triturus vulgaris Cynops pyrrhogaster огнебрюхий Інше
Самець Самка

Рептилії: Амфібії – купівля і продаж

Амфібії – своєрідні вихованці для вашого акваріума

Земноводні тварини нерідко стають домашніми вихованцями. За ними цікаво спостерігати так само, як і за мишами, щурами і павуками. Зустрівши на майданчику zapp.ua публікацію «продаж Амфібій», небажано відразу бігти за ексклюзивною істотою. Незважаючи на непоказні і невеликі розміри, за ним потрібно ретельно доглядати, обов'язково облаштувати місце для проживання.

В залежності від різновиду красенів необхідно підібрати відповідний корм: мишки, цвіркуни, мальки риб, вітаміни. Акваріум повинен бути достатньо великим, щоб було місце для розваг. Варто облаштувати частинку «суші», щоб рептилії могли вийти з води, дорослим особинам необхідний мох, вологий гравій. Житло краще розташувати подалі від яскравого світла і сонячних променів, інакше Амфібії, купити яких просто на платформі Zapp, можуть отримати опіки. Бажано контролювати температуру приміщення, вологість.

Різновиди земноводних малюків

Перш, ніж купувати цікаве створення, спочатку визначтеся, що саме ви бажаєте поселити в акваріум. До поширених видів відносяться:

  1. Хвостаті: Амбістоми, Саламандри, Вуглозуби, Лягушкозуб, Аксолотль, Тритон і т. д.
  2. Безхвості: Жаба, Ропуха, Квакша, Древесниця, представники сімейства Піпові, Рогатки.
  3. До Безногих відносяться тільки Червяги.

Якщо ви не знайшли підходящого вихованця, краще створити оголошення «куплю Амфібії». Обов'язково вказуйте в описі, що саме ви бажаєте придбати, щоб продавець зміг відразу запропонувати підходящий варіант.

Як обрати незвичайного вихованця

Щоб не принести в дім хвору тварина, потрібно уважно його оглянути. На тілі не повинно бути наростів, слідів від укусів комах, механічних або хімічних травм. Не забувайте, що у них можуть бути гельмінти, різні інфекції, викликані паразитами. Вони порушують роботу нирок, з'являються захворювання скелетної мускулатури, запалення слизової носа та інші недуги. Зверніть увагу на розмір кінцівок. Якщо одна лапка менша за іншогоу, значить, вона була пошкоджена і знову відросла, як зуби у Варанів. Проходьте повз публікації «продам Амфібії», якщо на фото незвичайна звіринка занадто худа чи товста. У неї може бути анарексия або водянка. Однак найнебезпечніша хвороба – сальмонельоз. У тварини спостерігається блювота, втрата ваги, фекалії рідкі і зелені.

Щоб публікацією зацікавилися клієнти, викладіть якісні знімки ваших красенів. Визначте, що це за земноводні, як за ними потрібно доглядати, як правильно облаштувати житло і багато іншого. Поділіться досвідом: де брати безпечний корм, в якому не буде личинок небезпечних комах і різних мікроорганізмів. Простіше запобігти інфекційним захворюванням, ніж лікувати рептилію. Не варто пропонувати купити Амфібію, оголошення можна переглянути на інтернет-ресурсі zapp.ua, через занадто низьку вартість. Це виглядає підозріло: людина подумає, що у вихованця не все в порядку зі здоров'ям.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення