• Рептилії
Вся Україна
Аллигатори Амфібії Варани Веретеницы Гекони Змії Ігуани Каймани Крокодили Хамелеони Черепахи Інше (рептилії)
Американська болотна Балканська ДОГАНИЯ (Dogania subplana) Єгипетська Зірчаста Каспійська Червоновуха Матамата або бахромчата Середземноморська Середньоазіатська Інше
Самець Самка

Рептилії: Черепахи – купівля і продаж

Черепаха – спритна втікачка і забавна істота

Тварина дуже цікава, активна і шустра. З нею можна ходити на прогулянку, навчити виконувати нескладні трюки (брати їжу з рук або пінцета, гратися з м'ячиком). Звичайно, зустрівши публікацію «продам Черепаху» на майданчику zapp.ua не поспішайте бігти за вихованцем. Перш поговоріть з продавцем: уточніть породу, вік, стать, максимальна вага і діаметр панцира. Почитайте про догляд і харчування за красенями, проконсультуйтеся з фахівцями, знайдіть хорошого ветеринара (герпетолога).

Не варто думати, що тварини не вимогливі і можуть жити в будь-яких умовах. Вони не виносять холоду, занадто високу температуру, протяги. В тераріумі повинна бути зазначена вологість, необхідно встановити ультрафіолетові лампи потрібної потужності, в залежності від виду створінь. По мірі зростання черепашок доведеться розширювати житло, щоб вихованцеві було затишно. Сухопутних Черепах, купити яких просто на Zapp, не варто розміщувати на підлозі. Вони можуть втекти, застрягти в щілинах і загинути. Акваріум бажано зробити стійким, щоб вихованець його не перевернув, обов'язково накривати кришкою.

Харчування має бути збалансованим, різноманітним і корисним. Залежно від різновиду істоти, можна годувати травою, фруктами, овочами, листям дерев, нежирним сиром. Від їжі залежить здоров'я, активність і зовнішній вигляд. Іноді вона відмовляється від одноманітної їжі, голодує, що призводить до зниження імунітету.

Різновиди черепах

Перш, ніж купити Черепаху визначтеся з породою. Фахівці не рекомендують купувати екзотичних тварин, адже за ними потрібен спеціальний догляд. На жаль, рідкісні види практично не виживають в домашніх умовах.

Види тварин:

  1. Прісноводні: Червоновуха, Європейська Болотна, Чудова Лісова, Мускусна, Шишкувата.
  2. Сухопутні: Індійська Зірчаста, а також Середньоазіатська, яка занесена в Червону Книгу.
  3. Агресивними особами вважаються Трионикс, Кайманові, Грифові. Вони не люблять, коли їх беруть на руки, можуть дуже боляче вкусити.

Як обрати здорового вихованця?

Реалізатор знає, що продаж Черепах не відбудеться, якщо вихованець буде пасивним, з потрісканим або м'яким панциром. Під час огляду покупець повинен звернути увагу на очі і ніс, щоб з них не було ніяких виділень. Тварина не повинна дихати ротом, а коричневі плями на тілі – перший ознака вірусного захворювання. На жаль, деякі грибкові захворювання проходять без симптомів і призводять до загибелі красеня. Під час візиту ретельно огляньте акваріум: переконайтеся, що за рептилією добре доглядають. Попросіть ветеринарну довідку.

Заздалегідь подбайте про перевезення: в холодну пору обов'язково покладіть грілку, але при мінусовій температурі не варто виводити істоту на вулицю. Якщо ви не знайшли хорошого вихованця, на zapp.ua створіть оголошення «куплю Черепаху» і чекайте дзвінка від продавця. Обов'язково вказуйте в описі, яку саме особину ви бажаєте придбати.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення