• Роздрібна торгівля та продажу
Вся Україна
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Роздрібна торгівля та продажу, робота

Роздрібна торгівля: весь сучасний світ заснований на торгівлі 

Якщо раніше робота з продажів або у торгівлі асоціювалася виключно з продажем товару на ринку або мережевим маркетингом, то зараз перебуваючи в даній сфері можна отримати не тільки високий рівень доходу, але і просунутися по кар'єрних сходах. Однак, знайти хорошу посаду у сфері торгівлі, яка буде відповідати не тільки Вашому освітньому рівню, але й амбіціям, не так просто. Багато претендентів намагаються знайти нове місце роботи за допомогою розміщення резюме або візиту в найбільш привабливі торгові точки. Відразу варто зауважити, що такі методи будуть вкрай неефективні в силу того, що роботодавець не часто шукає працівника, переглядаючи резюме самостійно, а демонстративний пошук роботи  будь-якого рівня може зашкодити Вашому іміджу претендента, до того ж це займе багато часу.

Пошук роботи за допомогою інтернету

Серед безлічі сайтів, які можуть допомогти в пошуку роботи особливе місце займає zapp.ua. Цей сайт привертає увагу простотою оформлення та регулярно оновлюючими вакансіями та резюме. На сайті представлені різні вакансії, роздрібна торгівля серед яких займає досить великий об'єм, в силу своєї затребуваності. На сайті всі вакансії розділені на декілька підгруп:

  • керівники продажів
  • вакансії, продажі по яких здійснюються особисто співробітниками (мерчендайзери, працівники мережевого маркетингу);
  • касири та консультанти торгового залу;
  • працівники із закупівель та інші.

Робота в торгівлі, вакансії незалежно від статусу працівника вимагають особливих якостей від здобувача. Наприклад, представник торгової фірми завжди повинен мати презентабельний зовнішній вигляд, вміти розповісти про товар, володіти доброзичливістю. Якщо ж вакансія передбачає організаційну роботу, то претендент повинен вміти організувати не тільки свою роботу, але і колектив, розрахувати необхідний обсяг товару для закупівель та визначити критерії товару, які значно знижують його продажі. Якщо Ви товариська людина, яка легко вступає в контакт, вміє переконувати, то це Ваша робота. Торгівля дозволить Вам розвинути свій потенціал і отримати гідний дохід, а в подальшому дозволить просунутися кар'єрними сходами і вдосконалити свої професійні навички.

Пошук кращих вакансій на сайті zapp.ua

Завдяки безлічі параметрів, функцій, таких як: рівень доходу, зайнятість, спеціальність, спосіб розміщення оголошення, досвід роботи - підібрати вакансію, яка буде відповідати всім Вашим вимогам. Додатковою перевагою сайту zapp.ua є те, що просто зв'язатися з роботодавцем особисто, з метою уточнити, деталі роботи, що вас цікавлять, і домовитися про дату і час співбесіди. Таким чином, Ви зможете працевлаштуватися з мінімальними витратами.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Роздрібна торгівля та продажу

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 7