• Роздрібна торгівля та продажу
Вся Україна
Касир Менеджер зі закупівель Менеджер з продажу Менеджер телефонних продажів представник компанії, промоутер, кур'єр Продавець, консультант Керівник продажів Сортувальник, фасовщик, упаковщик Фахівець з якості та контролю товарів Начальник складу, комірник, приймальник Торговий представник, мерчендайзер, дистриб'ютор Вантажник Інша
Касир Касир в торговий зал Оператор-касир Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Роздрібна торгівля та продажу: Касир, робота

Робота касиром сьогодні має чимало варіацій

Касир - це людина, яка взаємодіє з обчислювальною машиною, веде підрахунок коштів і видає готівку. Працівники цієї спеціальності зустрічаються в банках, на касах супермаркетів і в магазинах, де встановлені касові апарати.

Робота оператора-касира вимагає посидючості, уважності і постійного контролю, адже працювати доводиться з грошима і пластиковими картами.

Претендентам на вакансію касира-оператора обов'язково необхідно мати профільну освіту (середньо-спеціальна, вища), навички роботи з сучасними системами, таким як 1С, а також базові знання про операції з пластиковими дебетовими і кредитними картками.

Вакансії касир-операціоніст в Україні

Свіжі вакансії оператора-касира можна знайти у розділі Роздрібна торгівля та продаж на сайті zapp.ua. Професія поширена, затребувана у великих містах України і невеликих районних центрах. У зв'язку з поліпшенням якості життя з'являється потреба в магазинах, банках та інших установах. Для керування та розрахунку коштів давно використовуються касові апарати, які замінили калькулятори і рахунки. У них зручно зберігати готівку, а також вони дозволяють надати покупцю чек, таким чином надаючи йому гарантію.

Працевлаштування касиром передбачає сидячий спосіб життя, а основними вимогами до кандидатів є:

  • профільна освіта;
  • робота з 1С;
  • навики роботи з касовим апаратом;
  • акуратність та уважність.

Найчастіше робота касира не передбачає кар'єрного зростання до фахівця, але великі українські компанії не тільки надають касирам можливість заробляти, але й заохочують зростання в межах фірми. Таким чином, якщо ви влаштуєтесь у велику мережу магазинів або гіпермаркет, то можете дорости до директора філії або навіть гендиректора.

Як знайти пристойну роботу через інтернет

Касиру-операціоністу легко працевлаштуватися в будь-який заклад банківського типу: страхову компанію, кредитну установу. Дошка оголошень сайту zapp.ua пропонує всім охочим розмістити своє резюме в розділі Робота, а також ознайомитися зі всіма доступними вакансіями.

Перед тим як відгукнутися на вакансію по роботі касира-оператора, необхідно ознайомитися з описом, вимогами, а також умовами, запропонованими роботодавцем. Найчастіше оголошення розміщують невеликі приватні магазини і супермаркети.

Під час пошуку роботи касиром-оператором звертайте увагу на тип закладу та рівень заробітної плати. Також, уточнюйте час роботи, норму годин на тиждень і місяць. Деякі роботодавці використовують метод вахти або робочої зміни. У середньому, касири в Україні заробляють від 3000 до 6000 грн.

Користуйтеся послугами безкоштовної дошки оголошень Zapp, це дозволить заощадити не тільки час, але і зусилля, витрачені на пошуки роботи або ж цінних кадрів. Ще ніколи досягнення поставлених цілей не було таким простим!

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення