• Роздрібна торгівля та продажу
Вся Україна
Касир Менеджер зі закупівель Менеджер з продажу Менеджер телефонних продажів представник компанії, промоутер, кур'єр Продавець, консультант Керівник продажів Сортувальник, фасовщик, упаковщик Фахівець з якості та контролю товарів Начальник складу, комірник, приймальник Торговий представник, мерчендайзер, дистриб'ютор Вантажник Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Роздрібна торгівля та продажу: Менеджер з продажу, робота

Майстри продажу користуються попитом в Україні

Менеджер з продажу - робота, що вимагає терпіння, зосередженості й пильності. Без вищої освіти на цю посаду влаштуватися майже неможливо, необхідні профільні знання в маркетингу і навички управлінця.

В його обов'язки входить:

  • створення клієнтської бази;
  • оформлення плану продажів;
  • організація виставок, виїзних презентацій;
  • створення планів просування і їх виконання;
  • продаж послуг та продуктів компанії;
  • підтримка дружніх відносин між фірмою і клієнтами;
  • навчання співробітників.

Вакансія менеджер з продажу і робота в цьому напрямку повністю відносяться до сфери торгівлі. Знайти свіжі оголошення і ознайомитися з пропозиціями роботодавців можна в розділі Роздрібна торгівля та продаж.

Як знайти підходящу вакансію на сайті zapp.ua

Щоб швидко знайти потрібну вакансію і працевлаштуватися менеджером з продажу, необхідно стежити за оголошеннями в розділі Робота. Швидкий пошук за допомогою фільтра вгорі сторінки допоможе зорієнтуватися і надасть свіжі пропозиції в порядку убування.

Звертайте увагу на наявність контактних даних та вимоги роботодавця, від цього залежить кінцеве рішення про прийняття вас на роботу. Наявність досвіду в торгівлі позитивно впливає на рішення більшості роботодавців.

Вакансія менеджера з продажу часто передбачає роботу з іноземними клієнтами, будьте готові до того, що від вас вимагатимуть знань як мінімум однієї іноземної мови. Також потрібні базові навички володіння офісними програмами, а також додаткові курси та тренінги для розширення знань в області продажів.

Нюанси в роботі менеджера з продажу

Кожна українська фірма, яка вдається до послуг сейлз-фахівців, прагне зміцнити свою позицію на ринку. Спроби просування можуть бути невдалі через неякісну продукцію, тому при пошуку роботи менеджером з продажу, будьте дуже пильні. Перед початком співпраці дізнайтеся більше про послугу (товар), компанії та її співробітників і лише тоді робіть вибір.

Користуйтеся послугами безкоштовної дошки оголошень Zapp, це дозволить заощадити не тільки час, але і зусилля, витрачені на пошуки роботи або ж цінних кадрів. Ще ніколи досягнення поставлених цілей не було таким простим!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1