• Роздрібна торгівля та продажу
Вся Україна
Касир Менеджер зі закупівель Менеджер з продажу Менеджер телефонних продажів представник компанії, промоутер, кур'єр Продавець, консультант Керівник продажів Сортувальник, фасовщик, упаковщик Фахівець з якості та контролю товарів Начальник складу, комірник, приймальник Торговий представник, мерчендайзер, дистриб'ютор Вантажник Інша
Менеджер по закупкам Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Роздрібна торгівля та продажу: Менеджер зі закупівель, робота

Популярна професія століття

Робота менеджера з закупівель – це невід'ємна посаду в будь-якій компанії. Ці фахівці забезпечують стабільну роботу всього підприємства. В їх посадові обов'язки входить моніторинг ринку і своєчасне поповнення запасів за вигідними цінами. Дана спеціальність є дуже затребуваною на ринку праці, так як представники цієї професії піднімають зростання економіки не тільки корпорації наймача, але і всієї держави.

Працевлаштуватися менеджером закупівель не складно, але для заняття акантной посади необхідно спеціальна освіта. Роботодавці вимагають не диплом, а певні навички та особистісні якості для виконання робочих обов'язків:

  • комунікабельність;
  • цілеспрямованість;
  • стресостійкість;
  • старанність;
  • бажання працювати на результат.

Пошук роботи менеджером з закупівлях – це не складне заняття, адже цікавих пропозицій дуже багато. В кожному регіоні країни є компанії, які мають потребу у кваліфікованих працівниках. Якщо у претендента немає досвіду роботи, це не стане проблемою. Більшість фірм займається навчанням потенційних кандидатів на посаду, що є свого роду стажуванням.

Швидке працевлаштування з допомогою пошукового сервісу Zapp

Актуальні вакансії менеджера з закупівлях і публікуються на сайті zapp.ua. Цей интернетресурс надає своїм користувачам повні бази даних роботодавців України та країн ближнього зарубіжжя, які щодня оновлюються. Забудьте назавжди про проблеми чергах на біржі праці. Тепер знайти бажану роботу можна не виходячи з будинку або сидячи в кафе. Єдине, що для цього потрібно – гаджет з виходом в глобальну мережу, перевірений ресурс і бажання швидко влаштуватися на роботу.

Головне – це безпека

На жаль, не всі сумлінні роботодавці. Щоб уберегти себе від неприємностей, досить бути добре поінформованим про свої права. Тому, краще всього працювати офіційно. Тоді є гарантії, що всі права співробітника будуть дотримані. Кодекс Законів про працю захищає від шахрайства наймачів.

Однією з найбільш неприємних проблем при працевлаштуванні, можна назвати брехливі оголошення від аферистів, які намагаються нажитися на наївності безробітних. Модератори сайту видаляють підозрілі вакансії, але на це потрібен час. Щоб не потрапити в подібну пастку, потрібно ознайомитися з загальноприйнятими правилами безпеки, які можна прочитати тут. Zapp сподівається на розуміння і розсудливість користувачів.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення