• Роздрібна торгівля та продажу
Вся Україна
Касир Менеджер зі закупівель Менеджер з продажу Менеджер телефонних продажів представник компанії, промоутер, кур'єр Продавець, консультант Керівник продажів Сортувальник, фасовщик, упаковщик Фахівець з якості та контролю товарів Начальник складу, комірник, приймальник Торговий представник, мерчендайзер, дистриб'ютор Вантажник Інша
Співробітник call-центру Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Роздрібна торгівля та продажу: Менеджер телефонних продажів, робота

Обов'язки та вимоги до операторів телефонних продажів

Оператор або менеджер телефонних продажів це вакансія сучасності, яка вимагає від шукачів посидючості і навичок комунікації. Без добре поставленого мовлення вас не зможе правильно розчути клієнт, а без кмітливості важко продати товар по телефону.

Більшість фірм не вимагають від кандидата наявності вищої освіти, навчання відбувається в рамках програм компанії і проводитися тренерами. Працевлаштування менеджером телефонних продажів можливо за таких умов:

  • якщо у вас добре поставлена мова (без дефектів);
  • ви посидючі;
  • ви дисципліновані;
  • ви можете проводити за роботою близько 4-8 годин на день;
  • ви вмієте переконувати людей і розташовувати їх до себе.

Оператори є представниками компанії, тому під час розмови з клієнтами необхідно дотримуватися спеціальної етики або ж скрипта (текст, встановлений як шаблон).

Продажі по телефону в Україні: як знайти роботу в офісі і вдома

Працювати менеджером телефонних продажів можна в офісі і вдома, це пов'язано з розвитком інтернету і VolIP-телефонії. Через спеціальні програми на комп'ютері дзвонити куди зручніше, ніж зі стаціонарного або мобільного телефону.

Оплата праці оператора залежить від кількості продукту або послуги, яку він зміг продати протягом встановленого терміну. Найчастіше, заробітна плата менеджерів по обдзвону становить приблизно 4000-8000 грн.

Пошук роботи менеджера з продажу по телефону вдома труднощів не становить, вакансії можна знайти у розділі Роздрібна торгівля та продаж. Компанія контролює наявність працівників на робочому місці за допомогою програм, які відображають вашу продуктивність. Дані про кожнен дзвінок заносяться в спеціальний звіт, а кожне замовлення фіксується.

Крім того, робота оператора може полягати не тільки в продажах, але і в консультаціях, зборі даних або надання допомоги (технічна підтримка продукту/послуги).

Вакансії менеджера з продажів по телефону zapp.ua

Сайт zapp.ua це дошка оголошень, на якій ви можете розмістити своє резюме (у розділі Робота) і знайти роботу менеджера з продажів по телефону і вакансії за конкретними напрямами. Будь то теплі або холодні дзвінки - значення не має, головне - можливість запропонувати роботодавцю свою кандидатуру без посередництва.

Всі оголошення проходять модерацію і вакансії від агентств і великих компаній потрапляють в розділ “Бізнес-оголошень”.

Користуйтеся послугами безкоштовної дошки оголошень Zapp, це дозволить заощадити не тільки час, але і зусилля, витрачені на пошуки роботи або ж цінних кадрів. Ще ніколи досягнення поставлених цілей не було таким простим!

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Роздрібна торгівля та продажу Менеджер телефонних продажів

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення