• Роздрібна торгівля та продажу
Вся Україна
Касир Менеджер зі закупівель Менеджер з продажу Менеджер телефонних продажів представник компанії, промоутер, кур'єр Продавець, консультант Керівник продажів Сортувальник, фасовщик, упаковщик Фахівець з якості та контролю товарів Начальник складу, комірник, приймальник Торговий представник, мерчендайзер, дистриб'ютор Вантажник Інша
Кур'єр Представник компанії Промоутер Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Роздрібна торгівля та продажу: представник компанії, промоутер, кур'єр, робота

Хто такий промоутер і які у нього обов'язки

Представник компанії або ж промоутер це людина, яка є інформатором. Нерідко можна зустріти таких людей в метро і великих магазинах, найчастіше, це молоді хлопці та дівчата, які роздають листівки або запрошують спробувати новий продукт.

Робота представника компанії полягає у підтримці іміджу фірми на рівні клієнтів. Запрошувати на розпродажі, пропонувати взяти участь в акції або продемонструвати продукт і його якість прямо на вулиці. Головною умовою в роботі такого фахівця це створення сприятливих умов для продажу різних товарів:

  • косметики;
  • продуктів харчування;
  • побутової хімії;
  • побутових приладів;
  • посуду;
  • домашнього текстилю та інших товарів.

Влаштуватися на роботу промоутером можна як на кілька днів, так і на постійній основі. На жаль, ця гілка здебільшого не передбачає кар'єрного росту і підходить студентам, або випускникам шкіл.

Робота промоутера в Україні

В Україні вакансії представника компанії і промоутера не популярні. Роботодавці шукають молодих хлопців та дівчат для просування продукції (роздачі листівок і демонстрацій). Найчастіше оголошення розміщують великі мобільні оператори і торговельні мережі.

Переглянути можливі варіанти працевлаштування промоутером можна в розділі Роздрібна торгівля та продаж. Часто досвід роботи не вимагається, а вікові обмеження бувають тільки для визначених груп послуг і товарів. В деяких випадках відбирають виключно дівчат (реклама парфумерії, косметики), і навпаки, хлопців - для реклами техніки, товарів для чоловіків.

Заробітна плата працевлаштованих представників компанії приблизно становить 200-400 грн. за день роботи. Все залежить від кількості людей, які прийшли на захід або прийняли участь у акції. Іноді в обов'язки входить підтримка порядку проведення розіграшів, роздача призів і прибирання інвентаря.

Знайти роботу представником компанії в інтернеті

Постійна самодисципліна і комунікабельність, ось в чому полягає робота представників компаній або промоутерів, вакансії яких стали постійно з'являтися в інтернеті. На сайті zapp.ua можна знайти Роботу у будь-якому куточку України: будь-якій області та місті.

Рекрутери великих фірм використовують інтернет-майданчики для того, щоб знайти працівників на тиждень і на пару днів. Така форма зайнятості добре підходить молодим людям, не обтяжує їх, і дає можливість поєднати працю з навчанням.

Пошук роботи промоутером і представником компанії може стати початком вашої плідної кар'єри в торгівлі та рекламі. Ця спеціальність добре підійде студентам напряму маркетинг та менеджмент, а також фахівцям з реклами та PR.

Користуйтеся послугами безкоштовної дошки оголошень Zapp, це дозволить заощадити не тільки час, але і зусилля, витрачені на пошуки роботи або ж цінних кадрів. Ще ніколи досягнення поставлених цілей не було таким простим!

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Роздрібна торгівля та продажу представник компанії, промоутер, кур'єр

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення