• Роздрібна торгівля та продажу
Вся Україна
Касир Менеджер зі закупівель Менеджер з продажу Менеджер телефонних продажів представник компанії, промоутер, кур'єр Продавець, консультант Керівник продажів Сортувальник, фасовщик, упаковщик Фахівець з якості та контролю товарів Начальник складу, комірник, приймальник Торговий представник, мерчендайзер, дистриб'ютор Вантажник Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Роздрібна торгівля та продажу: Продавець, консультант, робота

Продавець і вдосконалення навичок торгівлі

Вакансія "продавець" завжди асоціюється з видачею товару та підрахунком коштів. Але вже після появи перших великих магазинів з можливістю самостійного вибору, а також антикварних лавок та магазинів одягу і коштовностей ця професія стала асоціюватися зі спілкуванням.

Обов'язки в роботі консультанта:

  • розповідати про продукт/послугу клієнтам;
  • інформувати про акції і знижки;
  • надавати можливість оцінити товар;
  • визначати потреби покупця;
  • видача товару покупцеві;
  • проведення операції оплати.

З появою техніки і постійними новинками в області телефонії, телебачення і цифрових технологій зросла потреба людей у товарах такого типу. Тому продавець почав виконувати обов'язки консультанта.

Вакансія продавець-консультант у великих супермаркетах України

Працевлаштування продавців-консультантів у великих компаніях, філіях іноземних брендів та супермаркетах стало реальним завдяки високому попиту на кваліфікованих працівників цієї спеціальності. Вимоги невисокі: середня або середньо-спеціальна освіта, охайний зовнішній вигляд і приємна мова. Продавець - це обличчя магазину, він завжди повинен зустрічати відвідувачів з посмішкою і бути готовий до будь-якої ситуації.

Заробітна плата по вакансіях консультантів-продавців становить близько 3000-4000 грн., найчастіше використовують форму оплати, яка передбачає виплату працівникові відсотки від продажу. Знайти оголошення за цим напрямом можна в розділі Роздрібна торгівля та продаж, вони найбільш численні. Влаштуватися можна як у невеликий магазинчик, так і в гіпермаркет на території України, в межах рідного міста чи області.

Як знайти роботу продавця в інтернеті і що для цього потрібно

На сайті zapp.ua у розділі Робота ви завжди знайдете свіжі оголошення про роботу та вакансії продавцем і консультантом в торгові ряди, антикварні магазини і лавки. Для зручності пошуку можна використовувати спеціальний вільтр вгорі сторінки, достатньо ввести слово і натиснути на кнопку "Пошук". Система автоматично визначить запит і видасть всі можливі і актуальні варіанти.

Пошук роботи продавцем-консультантом не відніме багато часу, адже фахівці такого профілю затребувані на ринку праці, а з розвитком торгівлі потреба в таких працівниках зростає. Вміння правильно спілкуватися і розповісти про продукт зрозумілимою клієнту мовою - переваги, які оцінить будь-який роботодавець.

Користуйтеся послугами безкоштовної дошки оголошень Zapp, це дозволить заощадити не тільки час, але і зусилля, витрачені на пошуки роботи або ж цінних кадрів. Ще ніколи досягнення поставлених цілей не було таким простим!

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 8