• Роздрібна торгівля та продажу
Вся Україна
Касир Менеджер зі закупівель Менеджер з продажу Менеджер телефонних продажів представник компанії, промоутер, кур'єр Продавець, консультант Керівник продажів Сортувальник, фасовщик, упаковщик Фахівець з якості та контролю товарів Начальник складу, комірник, приймальник Торговий представник, мерчендайзер, дистриб'ютор Вантажник Інша
Агент торговий Дилер Дистриб'ютор Мерчендайзер Регіональний менеджер з продажу Територіальний директор Торговий представник Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Роздрібна торгівля та продажу: Торговий представник, мерчендайзер, дистриб'ютор, робота

Обов'язки торгових представників і мерчандайзерів

В області роздрібної торгівлі завжди існує людський фактор та оцінка, яку покупець формує не тільки на підставі зовнішнього вигляду товару. Тому поява професії мерчендайзера призвела до підвищення ефективності збуту товару. Головна відмінність роботи торгового представника від товарознавця (мерчендайзера) полягає у підвищенні попиту на товар за допомогою формування довіри до бренду.

В більшості випадків торговий представник зобов'язаний:

  • бути готовим до постійних відряджень;
  • мати водійське посвідчення;
  • мати вищу економічну освіту;
  • розробляти стратегію збуту;
  • контролювати і курирувати оптові продажі.

Вакансію "торговий представник” можна знайти на сайті zapp.ua у спеціальному розділі Роздрібна торгівля та продаж. З умовами роботи, обов'язками і заробітною платою можна ознайомитися зв'язавшись з роботодавцем по телефону.

Сьогодні робота мерчендайзера передбачає можливість впливати на думку покупців. За кожним товарознавцем закріплюється декілька роздрібних торгових точок. Протягом певного терміну необхідно підтримувати і підвищувати збут певної групи товару, для цього потрібно проводити бесіди з персоналом, перевіряти якість продукції та її терміни, а також спілкуватися з покупцями.

Робота дистриб'ютором як спосіб додаткового заробітку

Робота дистриб'ютора полягає в тому, щоб створювати попит на товар певної фірми або марки продукту, який був придбаний на власні гроші. Реалізаціях таких товарів відбувається на розсуд дистриб'ютора, а прибуток становить різниця між ціною купівлі і реалізації.

Вакансія дистриб'ютора частіше розглядається як вид додаткового заробітку. У приклад можна привести розповсюджувачів товарів за каталогами (косметика, одяг та товари для дому). Середній дохід такого фахівця оцінити складно, адже він залежить від багатьох факторів: клієнт, попит, початкова ціна товару.

Ринок вакансій: мерчендайзер, торговий представник, дистриб'ютор

Працевлаштування за напрямами торговий представник, дистриб'ютор і мерчендайзер на території України стало доступним більшості людей завдяки інтернету. Тепер можна розмістити своє резюме в розділі Робота і чекати відгуків потенційних роботодавців.

На українському ринку праці найбільш затребувані вакансії: мерчендайзер і супервайзер (торговий представник). Вони потрібні на підприємства різної продукції (товари для дому, продукти харчування, алкоголь, побутова хімія). Складнощі при прийомі на роботу можуть виникнути у людей без досвіду, а також у тих, хто закінчив профільні училища або школи.

Пошук роботи дистриб'ютором, торговим представником і мерчендайзером не обмежується великими містами. Найчастіше працівники потрібні для кількох населених пунктів або для декількох точок реалізації. Заробітна плата фахівців цих напрямків варіюється від 4000 до 8000 грн.

Користуйтеся послугами безкоштовної дошки оголошень Zapp, це дозволить заощадити не тільки час, але і зусилля, витрачені на пошуки роботи або ж цінних кадрів. Ще ніколи досягнення поставлених цілей не було таким простим!

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Роздрібна торгівля та продажу Торговий представник, мерчендайзер, дистриб'ютор

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення