• Риболовля і полювання
Вся Україна
Товари для риболовлі Ехолоти і камери Рибальські мережі Човни надувні Корми та прикормки Шнури і ліски Рибальські ящики та сумки Котушки для спінінга Вудки і спінінги Товари для полювання Ліхтарі ручні і налобні Біноклі Товари для підводного полювання Екіпіровка Інше
Бінокль Монокль Підзорна труба Телескоп Інше

Біноклі – купівля і продаж б/в

Бінокль – невід'ємний елемент полювання

Збираючись на полювання, будь-який мисливець крім основного свого спорядження обов'язково візьме з собою такий вимірювальний прилад як бінокль – оптичний прилад, що дозволяє з максимальною точністю визначити відстань до передбачуваної здобичі. Сучасний продаж нових або бв біноклів відрізняється великою різноманітністю, як в плані модифікацій, так і в частині внутрішньо вбудованих компонентів. Вибираючи собі оптичний прилад, будь-який професіонал своєї справи зверне увагу на:

  • максимально допустиме збільшення, вимірюване в кратності;
  • поле зору – видимість об'єктів, що наведена в метрах;
  • якість лінз, що відрізняються багатошаровими просвітлюючимися покриттями;
  • всілякі конструктивні особливості, такі як фокусування (наявність коліщатка для корекції зору), корпус (гумові покриття в районі очей);
  • габаритні розміри і комплектація (нашийні ремені, кришки для окулярів, сумка або кейс для перенесення).

Окремою особливістю оптичного вимірювального обладнання є їх здатність бачити потрібні об'єкти в нічний час. До таких відносяться сучасні тепловізори. Купити бінокль – першочергове завдання для початківця мисливця.

Біноклі в асортименті на zapp.ua

Онлайн-майданчик zapp.ua у розділі Риболовля та полювання пропонує всім бажаючим, у кого є непотрібні біноклі, дати оголошення про їх продаж. Відповідно, покупець має можливість придбати різноманітне оптичне обладнання для якісного проведення свого дозвілля. Тут щодня розміщуються і оновлюються актуальні на сьогоднішній день товари. Всі пропозиції розділені за певним підрозділам. Фільтр «тип» дозволяє визначитися з призначенням бажаного обладнання. До останніх належать біноклі, телескопи, підзорна труба або ж монокль. Як бачимо, асортимент пропозицій підійде абсолютно для всіх видів відпочинку.

Варто зупинити свою увагу на тому, що сайт, безкоштовно розміщує оголошення типу «продати біноклі», не беручи за це ні копійки. Все створено для того, щоб попит стикався з пропозицією в найкомфортніших умовах.

Вибираємо сайт безкоштовних оголошень

Серед інших сайтів безкоштовних оголошень дошка zapp.ua має певні переваги. Так, тут можна придбати як новий товар з гарантією від виробника, так і бв біноклі. Даний варіант покупки може підійти потенційному клієнтові, який по своїм фінансовим можливостям не може придбати більш дорогу нову магазинну модель. Варто відзначити, що сайт пропонує стороні, що розміщає товар для продажу, вказати опцію ймовірності торгу. Купуйте оптичне обладнання на zapp.ua, користуйтеся ним на відпочинку і заряджайтеся позитивом!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення