• Риболовля і полювання
Вся Україна
Товари для риболовлі Ехолоти і камери Рибальські мережі Човни надувні Корми та прикормки Шнури і ліски Рибальські ящики та сумки Котушки для спінінга Вудки і спінінги Товари для полювання Ліхтарі ручні і налобні Біноклі Товари для підводного полювання Екіпіровка Інше

Екіпіровка – купівля і продаж б/в

Екіпірований – значить озброєний

Напевно кожен з нас помічав людей, що сідають на громадський транспорт, переважно на вокзалах, одягнених не так як всі, з великими сумками або рюкзаками, не такими як у всіх. Майже всі погодяться, що хоча б один раз спостерігали за такими людьми. Йдеться про мисливців і рибалок. Специфіка їх зовнішнього вигляду найчастіше обумовлена місцевістю, куди вони прагнуть у вільний від роботи час: болотиста, лісова, степова. Знаходження в смокінгу або в костюмі, м'яко кажучи, тут не доречно. Правильно екіпіруватися, максимально зібрати своє спорядження, вибрати потрібний колір одягу – першочергові завдання справжнього мисливця. Купити екіпіровку в наш час не складає особливих труднощів. Головне знати, що купувати. А саме:

  • безпосередньо, одяг. Часто вибирається камуфльований костюм, адже в умовах зеленого листя, видимість мисливця для потенційної жертви утруднена;
  • спеціальні окуляри, беруші (на випадок пострілів з рушниці);
  • різноманітні жилети, можливо рятувальні, що дозволяють перебувати у водному середовищі тривалий час;
  • похідні фляги, складані ножі, інше кухонне начиння – невід'ємний елемент привалу;
  • відповідно сам засіб полювання або риболовлі: спінінг, вудка, мисливська рушниця, які повинні бути приведені у готовність для успішного завершення походу.

Однак, головна зброя екіпіровки – створення всіх необхідних умов для безпечного проведення дозвілля. Кожен рибалка або мисливець ніколи не піде на свою улюблену справу, не будучи впевнений в тому, що він надійно захищений. Адже випадки бувають різні, і наша мета – максимально передбачити і попередити ризик без шкоди для здоров'я.

Купівля та продаж екіпіровки на zapp.ua

Розділ Риболовля та полювання віртуальної дошки оголошень zapp.ua надає можливість клієнтам дати оголошення по екіпіровці в частині її продажу. Спеціальні поля де виставляється ціна товару, наявність або відсутність гарантійних зобов'язань, стан, дозволять максимально спростити процес продажу як б/в екіпіровки, так і нової, з заводськими етикетками. Також на сайті передбачений процес обміну, передачі безоплатно або ж можливий торг. У будь-якому випадку тут максимально підготовлені умови для успішного проведення угод.

Вибираємо zapp.ua

Біжить час, а слідом за ним рухається прогрес. І в цьому вирі рухів іноді зовсім незрозуміло, хто веде, а хто підлеглий. З приходом в наше життя всесвітньої мережі Internet прогрес здобув перемогу над часом. І тепер все більше покупок та інших господарських операцій здійснюється в онлайн режимі.

Однією з основних переваг zapp.ua є можливість продати екіпіровку, не заплативши за розміщення оголошення жодної копійки. Також потенційний покупець, шляхом прямого телефонного додзвону або за допомогою електронної пошти, може налагодити контакт з продавцем, обговоривши з ним всі прийнятні умови. Зручний інтерфейс і приємна для очей колірна гамма зацікавлять навіть відвідувача, який потрапив на сайт вперше. Купуйте нову і б/в екіпіровку тут і нехай ваше хобі буде приносити тільки найприємніші емоції. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення