• Риболовля і полювання
Вся Україна
Товари для риболовлі Ехолоти і камери Рибальські мережі Човни надувні Корми та прикормки Шнури і ліски Рибальські ящики та сумки Котушки для спінінга Вудки і спінінги Товари для полювання Ліхтарі ручні і налобні Біноклі Товари для підводного полювання Екіпіровка Інше
Ручні Налобні Інше

Ліхтарі ручні і налобні – купівля і продаж б/в

Наявність ліхтаря – завдання першої необхідності в поході

Як часто доводилося вам стикатися з ситуацією, коли вирушаючи в похід або на полювання, в останній момент на порядок денний виходило питання: «А ліхтар поклали?». Ще більш прикро ставало від того, що з повністю зібраними сумками, перебуваючи за сотні кілометрів від дому, це ж питання спливало в голові. Перше враження – шок, сльози, зіпсований настрій.

Справді, важливість цього елементу екіпіровки складно переоцінити. Особливо для тих, чиє життєве хобі продиктовано винятковим бажанням зустрічати світанки і заходи сонця під зоряним небом в черговій подорожі. В залежності від розміщення на тілі, купити ліхтар ручний або налобний – завдання першої необхідності в такій відповідальній справі, як полювання, риболовля або ж похід.

Вибираючи собі світло в прямому сенсі цього слова, слід звертати увагу на такі критерії:

  • яскравість – одиницею виміру є люмен (в перекладі з латини – світло);
  • тривалість роботи – в залежності від інтенсивності використання одного заряду може вистачати до трьох-чотирьох діб;
  • розмір, вага – цей фактор має значення в силу його компактності і здібності упакувати в, і без того, заповнений рюкзак;
  • наявність інструкцій, гарантій;
  • тип батарейок – наявність ресурсу світла для вашого ліхтаря має бути адекватна кількості темного часу в доби. Виконання цієї умови дозволить уникнути непорозумінь з приводу думок «а де ж взяти батарейки ще?».

Якщо ви ще не придбали ліхтарі ручні і налобні, дати оголошення в газету про купівлю – марна трата часу. Вся торгівля вже давно здійснюється в інтернеті.

Вибір ліхтарів на zapp

Віртуальна дошка оголошень zapp.ua пропонує вашій увазі розділ Риболовля та полювання, на якому кожен бажаючий може продати ліхтарі ручні і налобні. Сайт володіє спеціальними фільтрами, що допомагають підібрати потрібну відвідувачеві модель товару. Зокрема, до них відносяться: режим роботи (інтенсивний, максимальний, миготливий); тип живлення (акумулятор, батарейки, мережа); наявність гарантій від виробника; фізичний стан ліхтарів. Окремо варто звернути увагу на останній критерій. Zapp.ua пропонує на своїй сторінці не тільки нові, але й б/в ліхтарі ручні і налобні. Розробники сайту постаралися врахувати все необхідне для зручного користування відвідувачами.

Переваги роботи zapp.ua

Однією з відповідей на питання «Чому варто зупинити свій вибір на купівлі інвентарю на zapp.ua?» є зручність інтерфейсу у використанні, а також приємна колірна гамма, продуманий дизайн онлайн-дошки. Відвідувачі сайту можуть без проблем розміщувати оголошення з приводу продажу бв ручних ліхтарів і налобних, на будь-який товар знайдеться свій покупець. За допомогою телефону або зареєстрованої в обліковому записі електронної пошти можна зв'язатися з продавцем і придбати свій улюблений товар. Відвідуйте zapp.ua отримуйте приємні емоції від покупок!

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення