• Риболовля і полювання
Вся Україна
Товари для риболовлі Ехолоти і камери Рибальські мережі Човни надувні Корми та прикормки Шнури і ліски Рибальські ящики та сумки Котушки для спінінга Вудки і спінінги Товари для полювання Мисливська зброя Ліхтарі ручні і налобні Біноклі Товари для підводного полювання Підводне зброю Екіпіровка Інше

Мисливська зброя – купівля і продаж б/в

Зброя – головний козир мисливця

Сучасна охота – задоволення недешеве. Екіпірувати любителя пополювати від взуття до особливих переваг у вигляді похідної фляги, коштує чималих зусиль. Не є винятком і вибір мисливської зброї, адже головним чином саме від нього залежить якість і кількість здобутих трофеїв.

Якщо ви в душі мисливець, але з якихось причин не повністю екіпіровані, придбати мисливську зброю допоможуть наступні критерії:

  • калібр – вимірюється в міліметрах, більший діаметр стовбура надає рушниці додаткову потужність і віддачу при пострілі;
  • система перезарядки – має велике значення для різних ситуацій, що вимагають оперативного реагування;
  • вага рушниці, довжина ствола;
  • ємність магазину – кількість патронів варіюється від трьох до шести;
  • комплектація (інструкція, сумка-футляр, кришка пружини магазина).

Варто відзначити, що оголошення «продам мисливську зброю» не завжди може означати продаж лише вогнепального типу. До зброї в принципі відносять пневматику, а також всілякі ножі. Кожен вид цих прикладів має свою красу, залишається лише визначитися, який засіб полювання більше до душі. 

Купуйте мисливську зброю на zapp.ua

Онлайн-майданчик zapp.ua у розділі Риболовля та полювання надає можливість всім бажаючим дати оголошення про мисливську зброю в частині його продажу. Полегшити цей процес допоможуть додаткові фільтри, що характеризують особливості товару. Це і тип зброї (гладкоствольні, нарізні), наявність або відсутність гарантій від виробника. На сайті навіть можна знайти оголошення про продаж бв мисливської зброї, за погодженням з покупцем можливий обмін чи доречний торг. У будь-якому випадку, можна сказати, що байдужим сайт не залишить нікого.

Чому варто зупинити вибір на zapp.ua

На сьогоднішній день в інтернеті існує досить значна кількість сайтів різноманітних оголошень типу «купи-продай». Деякі з них рекламують свої послуги навіть на телебаченні. Портал zapp.ua має свої конкурентні переваги, що виділяє його на тлі інших. До числа таких можна віднести те, що тут оголошення розміщуються безкоштовно. Також приємно дивує ніжний спокійний блакитний дизайн сторінки. Зручний у користуванні інтерфейс порадує справжніх веб-гурманів. Купуйте нову і б/в мисливську зброю і та прибуде успіх з вами в цьому нелегкому, але дуже цікавому хобі!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2